Skocz do zawartości
Forum

Makijaż dla brązowych oczu


Gość Izulka_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ciemnobrązowe oczy, jestem brunetką i mam dośc jasną cerę. Mój makijaż oczu składał się przeważnie z kreski na górnej powiece i wytuszowanych rzęs. Szczerze mówiąc chciałabym coś zmienic np. poszalec z cieniami do powiek ;) zwykle trzymam się brązów i ewentualnie odcieni złota. Macie jakieś pomysły albo rady?? Będę baaaaardzo wdzięczna :* :)
Odnośnik do komentarza

Spróbuj fioletów, na pewno będą świetnie wyglądać. Firma Danni ma taką paletkę 3 fiolety, które na pewno na Twoim oku będą świetnie wyglądać. Ja też ją mam :) Też mam oczy ciemnobrązowe, a włosy farbowane czarne. Brązy i fiolety lubię najbardziej. Kolor złoty tylko jest na moim oku na imprezach:)

Odnośnik do komentarza
Gość karolina09
Polecam wszelkie odcienie brązu, złota oraz rudości i pomarańcze, najlepiej z odrobiną brokatu (idealne na lato). Do tego mocno wytuszowane rzęsy, możesz też dołączyć do tego czarną/brązową kreskę na górnej powiece. Na wieczór idealne będą różne odcienie fioletu, możesz też spróbować z ciemną zielenią - do brązowych oczu pasuje idealnie. Jeśli chodzi o markę, to moim zdaniem bezkonkurencyjny w kwestii cieni do powiek jest Inglot. Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...