Skocz do zawartości
Forum

Makijaż przy bladej cerze


Gość makarena18

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze możesz pomyśleć o makijażu permanentnym wiem, przeczytalam na stronie Instytutu Urody New Look, ze taki makijaż może sie utzrymywać nawet do 5 lat. W ten sposób nie będziesz musiała codziennie stać przed lustrem. Ja ise tez nad nim zastanwiem ponieważ moja koleżanka sobie zrobiła i wygląda świetnie o każdej porze dnia i nocy :)
Odnośnik do komentarza
Gość karolina09
Spróbuj zielenie albo fiolety. Przy Twoim typie urody brązy też się doskonale sprawdzą. Jeśli nie przepadasz za cieniami, to polecam kolorowe kredki do oczu. Czarna kreska na powiece też jest zawsze modna w dodatku skromna, ale przy tym niesamowicie efektowna.
Odnośnik do komentarza
Przy tym typie urody można w tworzeniu make-up’u można naprawdę puścić wodze fantazji. Pasować będzie zarówno makijaż nieco stonowany, dzienny, jak i ten awangardowy i bardzo mocny. Panie – zimy wyglądają dobrze malując oko czarna kredką i usta szminką w kolorze soczystej czerwieni, więc stwarza to istne pole do popisu w kwestii nieco drapieżnej stylizacji. Pięknie wyglądać będą cienie w kolorze fioletu czy grafitu. Podkład powinien być w jasnym kolorze, a róż do policzków najlepiej w odcieniach różu.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...