Skocz do zawartości
Forum

Makijaż powiększający oczy!


Gość Anney15

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę na wigilię mieć cudowny makijaż, a nie umiem sobie takiego zrobić. Pomóżcie! Mam niebieskoszare dosyc male oczy, brązowe włosy kręcone do ramion, no i... Owalną twarz. Chciałabym powiększyc oczy i podkreslic raczej niebieski niz szary... Pomóżcie, proszę!
Odnośnik do komentarza
Skoro chcesz je powiększyć i podkreślić niebieski kolor to najlepsze kolory cieni to chyba np. biel, srebro, ciepły róż.. :)
A poza tym np. fiolet, róż, złoto stare takie :D , brąz .. i nic więcej narazie mi do głowy nie przychodzi . :D
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
A musisz koniecznie używać takich kolorowych cieni do powiek? Jeśli odpowiednio rozjaśnisz swoje oczy to wtedy będą większe :) Oko wizualnie powiększa np czarna kreska zrobiona eyelinerem na górnej powiece (tylko niech to będzie delikatna kreska zrobiona tuż przy linii rzęs). Możesz też oko pomalować rozświetlającym cieniem do powiek w kolorze cielistym, takim który daje tylko delikatny efekt rozświetlenia (kupisz takie pigmenty np w inglocie). możesz też wewnątrz powiek zrobić sobie kreski bialą kredką aczkolwiek ja tego nie uskuteczniam :) Ah no i wytuszuj sobie mocno rzęsy tak żeby je maksymalnie wydłużyć, "otworzy" to wizualnie oko
Odnośnik do komentarza
Zazwyczaj w drogeriach, czasem w salonach urody organizowane są takie konsultacje z wizażystą i wydaje mi się, że faktycznie jest to najlepszy pomysł. Sama kilka razy próbowałam sobie zrobić makijaż, który był opisany w necie, ale raczej nigdy nie wyszło mi tak samo. Zastanawiam się też czy nie zrobić sobie makijażu permanentnego - wygodna sprawa, nie ma co.
Odnośnik do komentarza
Zdecydowanie wygodna! Ja bym strasznie chciała zrobić sobie kreski na górnej powiece. Codzienne ich malowanie strasznie mnie męczy. Swoją drogą jest to właśnie świetny sposób na powiększenie oka. Może zastanów się koleżanko z pierwszego posta nad permanentnym? Wiem że w Warszawskim Instytucie Urody new look jest teraz promocja 20% na permanentny oczu. Linia brwi kosztuje 320 zł a eyeliner 400 zł Jest to okazja.
Odnośnik do komentarza
czarne kreski wcale nie powiększają oczu, a wręcz przeciwnie. Faktycznie je podkreślają, ale również optycznie je zwężają. Można jedynie delikatnie narysować kreski na zewnątrz ok, a bliżej środka dać białą kredkę. Wtedy będą one i podkreślone i optycznie większe.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...