Skocz do zawartości
Forum

Zmiana rozmiaru obrączek


Gość Matylda34

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Matylda34

Dziewczyny mam pytanie czy obrączkę z diamenetem można powiększyć? Po ciąży moje place są trochę większe i dodatkowo puchną i nie mogę nosic obrączki a bardzo bym chciała. I cchę ją oddać do poszerzenia, da się to zrobić?

Odnośnik do komentarza

Odnoście zwiększania/ zmniejszania obrączek z kamieniami. Jeżeli kamień jest tylko jeden lub też jest jego niewielka ilość (nie są szeroko rozstawione), nie są frezowane czy też dodatkowo ozdabiane to nie ma problemu ze zmianą rozmiaru.
Złotnik i tak musi wyciągnąć kamień przy obróbce obrączki, następnie osadza go z powrotem, także nie ma możliwości aby kamień wypadł (chyba, że obrączka jest wystawiona na nadmierne uszkodzenia mechaniczne przez właścicila).
Grawer można nanieść ponownie na obrączkę.

Odnośnik do komentarza

Moja koleżanka ma, a raczej miała piękną ażurową obrączkę wysadzaną diamencikami. Zaszła w ciążę palce trochę się zwiększyły. Zaniosła do powiększenia. Złotnik ją ostrzegał, że to się na pewno dobrze nie skończy. ona się uparła, że ma powiększyć i trach pękła.
Dlatego ja żeby nie robić sobie problemu nie brałam kamieni. W końcu z kamieniami jest pierścionek zaręczynowy :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...