Forum Seks

Niepełny wzwód i żółtawa sperma

Damian1996

Damian1996

Witam mam 17 lat i pewien problem zwiazany ze wzwodem członka i kolorem spermy .Jakiś miesiąc temu chciałem uprawiać seks (pierwszy raz). Przy grze wstępnej członek nie był sztywny w 100 procentach.Mimo to postanowiłem dalej działać ,założyłem prezerwatywe i po krótkiej chwili nie mogłem już nic (członek całkowice mi opadł).Próbowałem ręcznie postawić go do pionu ,lecz i to zawiodło.Tydzień pózniej było juz troche lepiej,ale dalej penis nie był tak sztywny jak być powinien.Trochę poczytałem na ten temat i natrafiłem na pewną porade ,mianowicie zakup TT (Tribulus Terrestris) co o tym sądzicie ? Czy to pomoże ? Co do koloru spermy to od juz dosyć długiego czasu (ok. 6-12 miesiecy) jest jakby żółtawa.Teraz obawiam sie kolejnego razu, pomóżcie.

Jeszcze kilka słów o mnie :
- 3 lata pale papierosy (teraz kupiłem e-papierosa,bo staram sie ograniczyc palenie aż w ogóle przestane palić)
- Jem praktycznie wszystko ,ale uprawiam sporty

103199 damian1996 Mężczyzna, 18 lat, Wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Tabakiera

~Tabakiera

Daj sobie spokój z tabletkami masz jeszcze czas na takie wspomagacze. Może czymś się stresujesz, może za dużo się masturbujesz i dla tego masz taki problem?
Co do koloru spermy to nie zmieniłeś przypadkiem diety? Bo to też od tego zależy

~MoniaOs

~MoniaOs

masz dopiero 17 lat, na pewno nie kupuj zadnych tabletek, które mają pomóc przy wzwodzie.
nie masturbuj sie przez jakiś czas, nie stresuj sie przed stosunkiem, uspokoj sie, a na pewno wszystko sie uda.

Damian1996

Damian1996

Te tabletki nie są grozne , używają ich tez kulturyści żeby szybciej było widać efekty treningów. Co do spermy to jem wszystko ,urozmaiconą mam dietę ,wiec to chyba nie to. Miałem świnkę jak byłem mały i podobno ja długo przechodziłem to moze miec coś wspolnego.

103199 damian1996 Mężczyzna, 18 lat, Wrocław