Forum Seks

Bakterie w spermie

~ciieekawskii

~ciieekawskii

Witam. Jestem bardzo ciekawy jednej rzeczy. Przypuszczalnie jestem chory na grypę czy chorobę bardzo do niej podobną. W takim razie czy kobieta połykająca moją spermę może również zachorować?
Sperma także przenosi chory jak np ślina?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~szybka

~szybka

Raczej nie kurcze nigdy sie nad tym nie zastanawiałam :D ale szczerze mowiac to nie jestem pewna

Złośliwa

Złośliwa

przez śline to można się zarazić nie tylko chorobami wenerycznymi. nie sądze aby grypą można było się zarazić przez sotusnek oralny ale szczerze to o tym nie myślałam nigdy:P

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 29 lat, Warszawa
~eera

~eera

przez polykanie spermy raczej sie nie da zarazic partnerki grypa, no ale jesli bedziecie sie kochac to na pewno dojdzie do pocałunkow, tak ze tak czy i naczej mozesz ja zarazic :P

Lola01

Lola01

popieram na pewno nie przez sperme, ale przez sline pocalunki tak :)

--

Dopiero późn

84662 lola01 Kobieta, 29 lat, Wawa
RockBaby

RockBaby

grypa nie jest chorobą bakteryjną tylko wirusową !!! ( to tak na marginesie)

--

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

321 rockbaby Kobieta, 26 lat, Częstochowa
zuzia15

zuzia15

nigdy takiefo nie słyszalam jeszcze =))))) naprawdę jestem bardzo ciekawa jak to może się stać?????)))))) napewno że ona nie zachoruje!!! no przecież jak???

84858 zuzia15 Kobieta, 27 lat, Puławy
Kurczak1999

Kurczak1999

Nie zarazisz w ten sposób swojej partnerki. Wiem bo kilka razy się zarzyło że moja dziewczyna robiła mi "dobrze ustami z połykiem" gdy byłem chory i nigdy nie zachorowała od tego :) ta śmietanka prędzej uleczy chore gardło niż zarazi grypą :) szkoda tylko że nie każda dziewczyna lubi taką gardłową kurację :)

84580 kurczak1999 Mężczyzna, 37 lat, Warszawa