Skocz do zawartości
Forum

Krzywy penis i zbyt szybkie dochodzenie


Gość Franek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich chciałem zapytać czy taki bananowy penis jak na narysowanych zdjęciu niżej nie będzie utrudniał współżycia?

http://iv.pl/images/86193894207573896184.png

Pierwsza ilustracja przedstawia członka w pozycji zwodu a druga też tyle, ze jak "przesunę"go w dół ręką mogę go gdzieś właśnie do tej pozycji w dół pociągnąć jak na ilustracji (numer.2)

Druga sprawa mam 17 lat i jeszcze z dziewczyną takiego zbliżenia nie miałem a onanizuję się jakieś 2 - 3 lata czasem co dzień czasem co 3 czasem raz na tydzień zależy od mojego popędu i bodźców zewnętrznych. Moja masturbacja przy filmikach erotycznych jak i zdjęciach potrafi trwać mniej niż minutę samemu bez takich dodatków potrafię masturbować się około 5 minut czy to z czasem minie gdy bedę w związku ? czy to jest teraz nuż problem?

Odnośnik do komentarza

Tak dokładnie. Że jest taka jak by krzywizna (nie jest całkowicie prosty lecz jak "banan" skierowany ku górze) no i mogę go trochę niżej przesunąć by był tak jak by w llini prostej lecz już niżej raczej nie bo jest zbyt sztywny na to. A co z tym szybkim dochodzeniem?

Odnośnik do komentarza

Raz na dzień czasem co trzeci dzień a czasem nawet raz na tydzień : D teraz. Dużo mam sytuacji stresowych i w ogóle to mnie wyładowuję. Jak myślicie z czasem unormuje się? Jak bym miał onanizować się przy zdjęciach wyzywających naturalnie Pań : D to bym długo nie musiał czekać na orgazm i wytrysk(30 sekund) Z czasem to mija? kwestia czasu i doświadczenia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...