Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę


Gość gorzki cukier

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gorzki cukier

Mam zapytanie odnośnie prawdopodobieństwa zajścia w ciążę. 19.02. br. dostałam miesiączkę, która trwała 5 dni i skończyła się dn 25. 02. Moje cykle miesiączkowe są 30-32 dniowe.
Czy jeżeli kochałam się dwa dni po zakończonej miesiączce (byliśmy zabezpieczeni, lecz prezerwatywa pękła w trakcie zmiany pozycji) istnieje ryzyko zajścia w ciążę ?

Odnośnik do komentarza
Gość do Gorzkiej

Moja droga, wieje od Cienie totalną niewiedzą, jeśli nawet ciemnotą. Zapamiętaj:
1) 11 dni przed spodziewaną menstruacją, to dni niepłodne, i jest tzw. 2-gi okres niepłodności.
2) przy długim cyklu miesiączkowym, a 30, to długi, dni niepłodnych jest dużo, napewno więcej niż 2!!!!wiec nie rób z siebie na przyszłość "cielęcia" i szczegóły wyguglaj pod hasłem: antykoncepcja lub świadoma prokreacja. NN
PS: być w dniach niepłodnych, używać prezerwatywy i jeszcze d*pę zawracać jest nie tylko debilizmem co dziecinadą!!!
Notabene, przy krótkim cyklu np 26 a dużej ilości dni krwawienia, 1-szego okresu niepłodności może nie być!!! Ale przy cyklu 30, dni niepłodnych na 100% musi być więcej niż 3. Jeżeli nie miałaś owulacji nadprogramowej, prezerwatywa nie pękła, to w ciąży nie jesteś.

Odnośnik do komentarza
Gość do Gorzkiej

cyt. z Gorzkiej:
byliśmy zabezpieczeni, lecz prezerwatywa pękła w trakcie zmiany pozycji) istnieje ryzyko zajścia w ciążę ?
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Sorki, nie zauważyłam, że prezerwatywa pękła, a opierdoliłam Cię. Powtórzę: jeżeli nie przydarzyła się owulacja nadprogramowa, to byłaś w dniach niepłodnych i ciąży nie powinno być.
Wyguglaj co to jest "owulacja nadprogramowa" by znowu dupy nie zawracać.

Odnośnik do komentarza
Gość gorzki cukier

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać. A ja już rosnę 15-stą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił róży ukochany kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on mocno chwycił za me kolana i szepnął w ucho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, bo wtedy nie bolało nic.
A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza
Gość Owulacja

Ułatwiłam Ci szukanie:

Vademecum Cywilizowanego Człowieka - JAK ŻYĆ ŻEBY ŻYĆ
www.republika.pl/lechrk/tematy/temat02.html
OWULACJA - jajeczkowanie, wydostanie się jaja z jajnika i podążanie w kierunku ... ciąży nie powinno być ale pod warunkiem, że nie zdarzy się nadprogramowa owulacja).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...