Skocz do zawartości
Forum

Problem


Gość Słoneczko8853211

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słoneczko8853211

Cześć.Mam 19 lat i przyznam się szczerze że mnie jakoś wcześniej tak jak i do dziś nie interesuje za bardzo seks .Nie wiem czemu ale ja nie widzę takiej fascynacji jak u większość młodych ,dorosłych osób ale mój problem nie polega tylko na tym.Mam chłopaka którego bardzo kocham ale w tym jest problem że on mnie nie podnieca tak jak i jego pieszczoty ja nie odczuwam żadnej przyjemności z tego a poza tym jeśli chodzi o nasze współżycie to jest naprawdę źle bo ja podczas stosunku czuję się sparaliżowana nie wiem czemu ale tak jakbym miała jakąś blokadę w sobie mimo tego że bardzo bym chciała aby jemu też było dobrze to ja nic nie mogę zrobić i tak fatalnie się czuję przez to.Ja w ogóle to chciałabym to zmienić bo też i głupio się czuję że on szybko się napala a ja kompletnie nic.Wcześniej miałam chłopaka gdzie w ogóle nie było takich problemów i nie wiem czemu takie zmiany u mnie nastąpiły ? Ktoś podpowie co ja mogę zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Słoneczko, jak myślisz, dlaczego doszło u Ciebie do braku zainteresowania seksem? Napisałaś, że wcześniej było lepiej. Czy stało się coś? Czy to kwestia zmiany partnera? W pierwszej kolejności radziłabym zrobić badania, np. hormonów. Jeśli ze strony organizmu będzie wszystko w porządku, rozważ konsultację u seksuologa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...