Skocz do zawartości
Forum

Niepełny wzwód a masturbacja


Gość deska1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 15 lat zaczołem masturbowac sie w wieku 13 lat było to dos czaste 1-2 razy dziennie. Mam problem od jakiegos czasu, dokłądniej od jakiśch 3 tygodni. Podczas pieszczot(drapania po karku, całowanu i podobnym) staje mi ale nie do końca, a gdy przerwe na chwile to opada i potem juz niechce stanąć. Bardzo mnie to martwi i dziwi poniewaz 3-4 tyg temy było normalnie stawał i był twardy. Co teraz robić? Czy gdy przestane sie masturbowac to bedzie dobrze? Prosze o szybką odpowiedz, ponieważ bardzo mnie to martwi.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście zaprzestanie tak częstej masturbacji mogłoby rozwiązać problem. Spróbuj, czy rzeczywiście podziała. A może ostatnio jesteś przemęczony lub zestresowany? Poza tym nie przejmuj się tym aż tak bardzo, jesteś młody, niebawem pewnie wszystko wróci do normy. Jeśli jednak nie, możesz poradzić się lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość mazur9206

Witam mam następujący problem, Mam 21 lat i długość mojego penisa wynosi 14 cm to jak na ten wiek za mało, jestem ze swoja dziewczyną prawie 7 miesięcy kochamy się od 4 i na początku było wszystko dobrze i długo trwał nasz stosunek i nie maiłem z niczym problemu.Lecz po jakimś czasie uprawiania seksu było coraz to gorzej ,szybsze wytryski problem ze zwodem nie stawał Fakt mieliśmy odstępy czasowe miedzy stosunkami które dopełniałem masturbacja czy to jest Problem? masturbacja? i w związku z tymi problemami doszło mi że leżąc przy swojej Dziewczynie mój penis Cały czas osiągał mocny wzwód a w czasie seksu zachodziły te wyżej wymienione przyczyny. Moja dziewczyna narzeka też że nie czuję mnie w sobie mamy ograniczony repertuar pozycji ponieważ mam za małego penisa czy stosowanie tabletek na wydłużenie i większy obwód penisa nie zaszkodzą mi ?czy to jest dobry pomysł i proszę o jakieś porady.

Odnośnik do komentarza

Ja bym doradził przejście się do apteki po liderin na potencję, żeby uniknąć podobnych sytuacji. Nie wiem, mnie to wyprowadzało z równowagi po prostu jak byłem w podobnych sytuacjach i poszedłem we wspomaganie i nie żałuję. Arginina w składzie działa dobrze, żeń szeń też. Mam erekcję, mogę dojść kilka razy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...