Skocz do zawartości
Forum

Jak go nauczyc uzywac prezerwatywy


Gość Margaritte

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Margaritte

Jak namówić chłopaka do stosowania prezerwatyw? Na początku był stosunek przerwany Ale ja nie byłam przekonana i zaczęłam brać tabletki. niestety mój organizm nie toleruje hormonów i mam skutki uboczne( próbowałam już 7 różnych tabletek plastrow etc.) Więc on stwierdził, że będziemy znowu przerywany bo on wie kiedy przestać... no tylko mi to nie pasuje bo dla mnie stres przy seksie nie będzie fajny. A on nie używał prezerwatyw i nie wiem jak go namówić zeby sie nauczył. w końcu zdrowie ważniejsze od przyjemności nie?

Odnośnik do komentarza

Ale ponieważ Twój ma dobrego penisa, to kultury szybciej można nauczyć niż zwiększyć przyrodzenie.
Rada: załóż spiralkę domaciczną, a jak nie, to uprawiaj seks w dniach niepłodnych stosując tylko globulkę Oval Patentex, a dniach płodnych dodatkowo prezerwatywę.
... poleć mu wyguglować hasło: fizjologia i filozofia seksu. Jest tam wiele rzeczy i dla Ciebie. Tam, czyli na www Twój dowie się, że stosunek przerywany grozi prostatyzmem, nerwicą dla obojga i później rakiem stercza.

Odnośnik do komentarza

cyt.:
Więc on stwierdził, że będziemy znowu przerywany bo on wie kiedy przestać... no tylko mi to nie pasuje bo dla mnie stres przy seksie nie będzie fajny.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Stosunek przerywany..., gdyż u mężczyzny często występuje szczątkowa ejakulacja mimowolna, której się nie czuje, a wystarczy jeden plemnik z kropli spermy by zapłodnić, i narobić kłopotu zamiast przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Gość Margaritte

Dlatego właśnie ja się nie zgadzam na stosunek bez niczego. Najdziwniejsze jest to on nie umie nawet założyć jej tak, aby była dobrze mowi ze jest przyzwyczajony bez i on nie może się przekonać. Te globulki też myślałam chociaż nie wiem jak to jest z tą pewnością po nich. Ja nie rozumiem co za problem z tymi prezerwatywami większość mężczyzn używa a ja ponad rok stosuje tabletki i mój organizm coraz gorzej to znosi więc czemu on się nie może poświęcić na jakiś czas dopóki nie wymyślony czegoś lepszego. ( O tej wkladce domacicznej myślałam Ale jestem parę miesięcy po operacji jajnikow i trzonu macicy i lekarka odradza jeszcze takiej opcji )

Odnośnik do komentarza

[quote="~Margaritte"]Dlatego właśnie ja się nie zgadzam na stosunek bez niczego. Najdziwniejsze jest to on nie umie nawet założyć jej tak, aby była dobrze mowi ze jest przyzwyczajony bez i on nie może się przekonać.
CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Widać, że masz buraka nie chłopaka. Jak nie chcesz zmarnować se życia, zmień markę póki czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...