Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk i zaburzenia erekcji u 17-latka


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat. Uprawiam stosunek z moją partnerką już ponad rok. Ostatnio nastąpiły problemy z moją erekcją. Przez dłuższy czas byliśmy w stanie wytrzymać bez wytrysku nawet godzinę, lecz jakiś miesiąc temu doznałem przedwczesnego wytrysku. Ponawia się on za każdym razem, a ostatnio przez ciągły stres nawet nie doszło do erekcji. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość do chłoptasia 17l

Statystyczny czas stymulacji penisa u zdrowego mężczyzny, po którym obowiązkowo musi nastąpić wytrysk spermy wynosi 2 minuty, więc ta twoja 1. godzina to bajka z kosmosu.
Owszem u mężczyzn starych lub po operacji na prostacie czas osiągnięcia wytysku może się wydłużyć, ale nie do 1. godziny. Przedłużyć czas wytrysku mogą też tantrycy.
Zapamiętaj: przedwczesny wytrysk nie jest chorobą, chorobą będzie brak wytrysk & brak erekcji. Sposób rozwiązania: 3 razy spuszczsz się do pochwy i za czwartym razem, jeśli Ci tylko siurek stanie nie będziesz miał "przedwczesnego wytrysku", będziesz rżnął godzinę ... Nara.

Odnośnik do komentarza
Gość do cwaniaczka

Jest to dla mnie problem i pytam o porady ludzi, którzy mają na ten temat jakiekolwiek pojęcie. Nie mam zamiaru oszukiwać, nawet jeżeli dla Ciebie godzina to kosmos to z nas dwóch to nie ja mam problem jak widać ;) Proponowałbym nauczyć się kultury i 5 razy pomyśleć zanim coś skomentujesz chłoptasiu. Proszę o poradę i pomoc ludzi kompetentnych i kulturalnych a nie prostaczków, u których statystyczny czas wynosi 2 minuty.

Odnośnik do komentarza
Gość do debili

Po ... jakieś suplementy jak można mieć 4 x więcej przyjemności niż baba!!! Oto metoda: 3 wytryski do pochwy i 4-ty na tyle się opóźni, że wreszcie baba dostanie orgazmu, albo zatarcia ... Problem jednak istnieje w szybkiej regeneracji nasienia i zawiesiny sterczowej z czego składa się sperma. Notabene, bez spermy nie ma wytrysku, zatem nie ma orgazmu/przyjemności.
By to osiągnąć należy mieć idealnie zdowy organizm. Byle ciaptak palący, pijący i siedzący godzinami w kapciach przed kompem tego nie osiągnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...