Skocz do zawartości
Forum

Brak inicjacji seksualnej


Gość Anna1012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 37 lat, mój partner ma 35. Znamy się od ponad 8 miesięcy. Problem, który nas dotyczy (tzn. mój partner nie widzi go) to brak seksu, czy inicjacji seksualnej z jego strony.
Jestem kobietą dojrzałą, wciąż atrakcyjną, podobam się płci przeciwnej i mój partner twierdzi , że jemu też, ale niestety nie inicjuje współżycia. Jemu wystarcza sam peeting, co dla mnie było dobre z 20 lat temu. On uważa, że seks nie jest ważny, że petting jest sam przyjemny i tyle mu wystarcza.
Sam był z kobietą chyba z 10 lat temu i od tamtego czasu mniemam że wyłącznie sam się zaspokaja. Tak długi okres bycia samemu spowodował możliwe już doprowadzenia do takiej syt., że nie potrafi, nie chce inaczej.
Wg mnie , ludzie są już tak zaprogramowani, że mają potrzeby seksualne, nawet jeśli nie robili tego dawno, bądź wcale.
On chętnie jest biorcą miłości oralnej, sam nie daje mi jej.
Nie wiem co mam robić, zależy mi na nim, kochamy się, ale nie wiem czy dłużej tak wytrzymam. Wieczorem gdy kładziemy sie do łózka, przytuli mnie, pocałuje - w nosek najczęściej , czy prosty buziak ( dodam, że nie ma namiętnych, głębokich pocałunków z jego strony), ja natomiast ronię łzy, gdy po 5 minutach zamyka oczy.
Nie wiem co mam robić, obawiam, że nie potrafi się zająć kobietą, ja nie chcę być z kimś, kto nie będzie mnie kochał i fizycznie........

Odnośnik do komentarza
Gość okiem doświadczonego

Ewidentny biseks z przewagą komponenty homoseksualnej, stąd to unikanie seksu z kobietą. Oni tak mają i to jest bardzo powtarzalne, co piszesz.

Dobrze sie zastanów, czy chcesz takiego kochanka, będzie marny, bo nie jesteś mężczyzną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...