Skocz do zawartości
Forum

Problem z orgazmem


Gość Leo20151

Rekomendowane odpowiedzi

Post zbliżony do pewnie setki innych, ale proszę o pomoc. Mam 27 lat i za sobą juz kilku partnerów seksualnych i zawsze ten sam problem - brak orgazmu w ich obecności. Z każdym z nich byłam związana emocjonalnie i wielokrotnie gra wstępna powodowała, ze czułam sie jakbym miała za moment dojść, po czym po stan ten utrzymywał sie chwile i opadał. W przypadku penetracji, bez względu na wielkość członka, czuje przyjemność na początku, a pózniej nie czuje po prostu nic.... Podczas masturbacji z użyciem wibratora łechtaczkowego i masażu punktu g, samodzielnie mogę najcześciej dojść szybko i z duża intensywnością, natomiast w przypadku partnera, bez względu na pozycje, rodzaj i długość gry wstępnej, świetna atmosferę i cała resztę nie jestem w stanie dosc i po kilku-kilkunastu minutach pieszczot partnera przestaje odczuwać cokolwiek.... Proszę o pomoc, bo sytuacja ta spieszy dla mnie bardzo niekomfortowa i mecząca :(

Odnośnik do komentarza

~Asia 27
Masz jakiąś blokadę w mózgu w Ośrodku Rozkoszy, zatem wal do seksuopoga i psychiatry, który regresingiem cofnie Cię do okresu, kiedy było dobrze, jeśli w ogóle kiedykolwiek było prawidłowo.Ale ponieważ sama zdolna jesteś wyzwolić orgazm, to powinno się udać.

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Mężczyzna ma orgazm wrodzony, a kobieta niestety musi się tego nauczyć, i zaskakuje dopiero po ok. 50-ciu zbliżeniach!!! Możesz przyśpieszyć naukę dildem posmarowanym KY i ćwicząc 3 x dziennie.

Odnośnik do komentarza
Gość do Gościa 007

~gosc007
nie ci faceci moze ,zle cie pieszcza skoro sama masz orgazm a z nimi nic , moze za duzo wymagasz a to nygusy , wloza ci, potrzymaja penisa i mysla ze musisz miec wtedy orgazm , a trzeba pracowac i rznac

koment:
właśnie tym ww. postem dajesz do zrozumienia, że jesteś oto takim jak z cytatu: mężczyźni mają tak zadaniowe podejście do seksu, że przypominają nie kochanka a piłę mechaniczną do rżnięcia drewna. O cytat znajdziesz w fizjologii seksu.

Odnośnik do komentarza

skoncentrowalas sie na ostatnim slowie a nie na calosci , cos musza robic nie tak skoro nie masz orgazmu , chcialem krotko napisac o tym ze mozna piescic czule ale i cos mocniejszego mozna uzyc , wiem co pisze moje parterki zawsze mialy orgazm, rownie wazny dla mnie jest jej przjemnosc jak i moja ze wspolzycia , chyba ze cos innego cie kreci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...