Skocz do zawartości
Forum

Rozpacz i totalna frustracja - erekcja


Gość Desperatxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Desperatxxx

Witam!
Zacznę od razu temat.
Otóż jestem zrozpaczony przez swoje możliwości seksualne. Mój penis podczas masturbacji osiąga niepełny wzwód, nie wspominając już o zbliżeniu z moją partnerką... wtedy praktycznie go nie ma. Mam 18 lat i borykam się z tym problemem już jakiś czas. Od razu mówię że nie mam porannych erekcji i jakoś nigdy w życiu ich niezauważałem. Obecna partnerka jest moją drugą w łóżku. Poprzednio czułem się spełniony. Nie było żadnych problemów poza szybkim dochodzeniem ale to nic w porównaniu z tym co dzieje się aktualnie. Po prostu mi nie staje. Osiągam niepełny wzwód i najczęściej podczas próby kochania się opada mi całkowicie. Odratować go jedynie mogę poprzez pozycję na misjonarza ale ile można cały czas w tej jednej pozycji występować? I tak wtedy nie zawsze mam pełny wzwód. Chciałbym znów poczuć energię i przypływ mocy tam na dole żeby móc zaspokoić kobietę na której mi strasznie zależy. Z każdym kolejnym razem tracę ochotę na seks bo wiem że I tak mi nie wyjdzie.

Co mogę zrobić żeby sobie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

Od ewidentnych problemów ze zdrowiem jest lekarz pierwszego kontaktu, który zadecyduje, do jakiego specjalisty i na jakie badania Cię skierować, a nie forum w internecie. A problemy somatyczne masz aż nadto wyraźne, nie żadna psychologia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...