Skocz do zawartości
Forum

ulubiona pozycja


Gość skromny wikary

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malusieńki

pozycja nie ma nic do rzczy, ważne żeby mężczyzna się spuścił a kobieta uzyskała lubricatio= wytrysk żeński = orgazm.
Kobieta szybciej się spuści w pozycji na "jeźdzca", gdyż sama wyczuwa erogenne punkty i sama ciałem naprowadza się na nie. a mężczyzna po "bożemu" i na "pieska" , gdyż te nie blokują wtrysku nasienia.

Odnośnik do komentarza

w pozycji na "jeźdca" czyli kobieta na górze, penis jest zbyt wyginany, a to blokuje swobodny wytrysk nasienia, powodując obniżenie doznania. Dobre jest to dla kobiety a dla mężczyzny się nie nadaje. Takim seksem mężczyzna może dać przyjemność kobiecie ale nie sobie.

Odnośnik do komentarza
Gość 40- latek

Rzeczywiście pozycja na jeźdźca czasami skutkuje mało przyjemnym wyginaniem penisa, ale dobrze dosiadająca dżokejka potrafi odpowiednim unoszeniem się i nadziewaniem na członka doprowadzić swego mężczyznę (rumaka) na prawdziwe szczyty rozkoszy. Osobiście polecam zdać się na kobiecy galop. Odlot potrafi być niesamowity (zwłaszcza jeśli nie można dojść z wytryskiem, a jazda kobiety trwa dość długo, to późniejsza eksplozja jest naprawdę totalna i to jest wspaniałe).

Odnośnik do komentarza
Gość 30-latkaa

moja pozyja od kilku lat "na rodeo": dosiadam "konia" i w momencie jak on chce się spuścić mówię mu, że mam HIVa. On wtedy szaleje jak byk na coridzie , a ja się trzymam mocno żeby nie spaść; też szczytuję ale 100 x mocniej niż "po misjonarsku".

Odnośnik do komentarza
Gość a jednak możliwe

~Art.33 konstytucji
~Malusieńki

Kobieta szybciej się spuści

Dobre sobie - może kobieta nie tylko spuści się, ale nawet zapłodni (inną kobietę? mężczyznę?, zwierzątko gospodarskie?)! A, co tam!

Robisz se podśmiechujki z tym zapłodnieniem. Otóż w USA
2 lesbijki, bez udziału mężczyzny i męskiego plemnika, urodziły se dziecko. Jak? Od jednej wzięto jajeczko, od drugiej jądro komórkowe z dowolnej komórki somatycznej, i tym jądrem zapłodniono pozaustrojowo jajeczko, potem taką zygotę wszczepiono do macicy i ciąża i dziecko za 9. m-cy gotowe.
Na dłuższą metę prowadziłoby to do powstania cech recesywnych i upośledzenia gatunku jak w przypadku potomstwa w kręgu rodzinnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...