Skocz do zawartości
Forum

czy mozna zapłodnić kobiete innnym nasieniem


Gość ktoś22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość z życia codziennego

obserwacje z życia codziennego tego forum:
Kobieta zachodzi nawet od spojrzenia na nią, a od niedawna modne są również cyberciąże. A ostatnio był tu nawet prawiczek w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Akurat sam zetknąłem się z tematem niedawno i postanowiłem poszukać co na te temat piszą w Interentach: )
Przy okazji Planety Małp i tematu hybryd ludzko-zwierzęcych tzn. centaurów itp. (w mitologii to całkiem popularny temat) mieliśmy ciekawą dyskusję wśród znajomych. Jedna z dziewczyn, studentka medycyny stwierdziła, że owszem może dojść do zapłodnienia. Co prawda nasienie innych gatunków ma utrudnioną drogę i prawdopodobnie nigdy nie dotrze do celu, ale jeśli już to scenariusze mogą być różne. W niektórych przypadkach dojść do zapłodnienia i pierwszych podziałów. Potem jednak następuje śmierć tak jak w wyniku poważnych wad genetycznych.
Zatem odpowiadając na pytanie: tak możliwe jest zapłodnienie, ale nie możliwy jest rozwój i urodzenie potomstwa.

Odnośnik do komentarza
Gość Nachtarbeiter

W latach 70/80 będąc na robocie -widziałem w Niemczech quasi naukowy eksperyment w tej materii z małpami w Afryce. Był to kilkunastoodcinkowy program dla dorosłych o 1.00 w nocy puszczany.
6 kobiet 3 ras zgodziło się na spółkowanie z samcami małp i co z tego wynikło i jak to się odbywało. Baaaaardzo ciekawe to było.Oczywiscie było to zaaranżowane i dokładnie zaplanowane.
co ciekawe to to ze kobieta czarnej rasy ....miała największe powodzenie u samców najbardziej przyciągała sobą do spółkowania .
Czarna miała ok 15 stos. a reszta z ledwością 5-6.
jak znajde czas to opisze co widziałem .
Aha.. to nie do końca tak ze NIE DA RADY na zapłodnienie przez małpe!! tam w tym experymencie coś zaistniało!

Odnośnik do komentarza
Gość tak sobie myślę

Ostatnio oglądałem na youtube film pt. Seks w epoce kamienia.
Tam wyraźnie się twierdzi, że człowiek krzyżował się z innymi hominidami.
A więc, teoretycznie jest to pewnie możliwe z bliskimi genetycznie gatunkami (szympans bonobo?).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...