Skocz do zawartości
Forum

Mam obfite upławy


Gość Paulina 11 lat

Rekomendowane odpowiedzi

dziecko drogie, wstydzisz się obcych którzy mogą ci pomóc i nic ci złego nie zrobią, więc może wpierw porozmawiaj z mamą być może ona będzie mieć na tyle przytomności umysłu by z tobą porozmawiać i wyjaśnić ci że lekarz nie gryzie i sam się w życiu zawodowym już tyle naoglądał że nie zwraca uwagi , może jej uda się przekonać ciebie by iść z problemem do lekarza a nawet iść z tobą na wizytę co pozwoli ci poczuć się jeszcze pewniej

Odnośnik do komentarza

rain-bow
dziecko drogie, wstydzisz się obcych którzy mogą ci pomóc i nic ci złego nie zrobią

Ej, ale u takiej małej dziewczyny silny wstyd związany z intymnością jest jak najbardziej naturalny i normalny! Byłoby chore, gdyby go nie miała i latała ze sromem na wierzchu.

Odnośnik do komentarza

~Mandala
rain-bow
dziecko drogie, wstydzisz się obcych którzy mogą ci pomóc i nic ci złego nie zrobią

Ej, ale u takiej małej dziewczyny silny wstyd związany z intymnością jest jak najbardziej naturalny i normalny! Byłoby chore, gdyby go nie miała i latała ze sromem na wierzchu.

Ja nie powiedziałam że to coś złego albo ze uważam że nie powinna mieć naturalnych wewnętrznych uprzedzeń. Chciałam tylko dodać jej otuchy, doradzić i powiedzieć jako starsza koleżanka że wizyta u lekarza to nic złego i nie ma się czego bać, a może pomóc. Jeśli dobrałam do tego celu nieodpowiednią formę wypowiedzi wg ciebie i jej to przepraszam - miałam zupełnie inne zamierzenie

~BRAVO
Powinnaś [...] wymagać higieny od swojego partnera seksualnego.

Człowieku ja wiem ze ten świat już schodzi na psy ale może nie przesadzajmy- ona ma dopiero 11 lat

Odnośnik do komentarza

Paulinko przyczyn może być wiele , może to być infekcja ,ale ja tak miałam tuż przed pierwszą miesiączką i przeszło po miesiączce czyli był to jakiś śluz nie upławy z powodu infekcji . Tak na odległość trudno coś wywnioskować ale radzisz sobie dobrze z internetem więc wpisz to w wyszukiwarkę i poczytaj o upławach jakiego typu są /kolor, gęstość, zapach / i czego dowodzą , w aptekach są różne specyfiki na takie infekcje. Lecz jeśli nic się nie poprawi to niestety zostanie tylko lekarz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość wszystko na temat

rain-bow
~BRAVO
Powinnaś [...] wymagać higieny od swojego partnera seksualnego.

Człowieku ja wiem ze ten świat już schodzi na psy ale może nie przesadzajmy- ona ma dopiero 11 lat

Zacytuję stary dowcip.

Pod cukiernią stoi mała dziewczynka.
Przechodzi starszy pan i pyta:
- Mała, chcesz na pączka?
- A jak to jest "na pączka"?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...