Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk . Sposób .


Gość Elko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Daruje sobie przedstawianie się itp . Przejdę od razu do sedna.
Z dziewczyną mieszkamy w innych miastach i widzimy się co jakiś czas (średnio co 2 - 3 tygodnie) . Gdy przyjeżdża pierwszy stosunek jest nadzwyczajnie krótki . Dwa ruchy i głuchy i jak bym się nie starał to się powtarza . Gdy kochamy się już np. po raz 3 . Albo codziennie to jest już całkiem spoko . Ale przy tym pierwszym razie towarzyszą największe emocje i jest niezwykle namiętny i piękny tylko spełnieniem by było zaspokojenie przy tym mojej kobiety.

Z drugiej strony nawet gdy jestem tak mocno podniecony i ,,napompowany" Gdy dziewczyna robi mi fellatio mogę bardzo długo kontrolować się mimo iż robi to świetnie . Ale gdy ma dojść do penetracji kontrolować się już nie mogę...

Widziałem jakieś ćwiczenia typu ape i z tego co wyczytałem trzeba je wykonywać w miarę regularnie i tu się rodzi moje pytanie . Czy te ćwiczenia mogę wykonywać np. ze sztuczną pochwą czy to da podobny efekt jak przy tego typu ćwiczeniach . ? To zda egzamin ?

Odnośnik do komentarza

Autorze problem dotyka nie tylko Ciebie ale bardzo wielu mężczyzn w Twoim wieku. Polecam może niekoniecznie od razu iść do lekarza ale spróbować sprawdzonych sposobów,które działają w wielu przypadkach:
1. Ćwiczenia czyli codzienna masturbacja
2.Masturbacja przed samym stosunkiem. Drugi powinien być o wiele dłuższy.
3. Ziołowe środki , które mają na celu przedłużenie stosunku ( obecnie polecana jest seria Orgasm control - tabletki oraz żel).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...