Skocz do zawartości
Forum

Szczypanie w trakcie jak i po stosunku u partnerki.


Gość DamianD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam się do was z prośbą o radę...
Od 4 miesięcy współżyjemy z moją partnerką, w pierwszym miesiącu było wszystko w porządku. Później pojawiły się u niej jakieś problemy hormonalne - które już wcześniej miały miejsce - problemy z "rodzeniem" jajeczek. Do tego pojawiła się jakaś infekcja, z którą sobie (chyba) poradziliśmy. Po wizycie u ginekologa niby generalnie wszystko było w porządku dostała tabletki na wywołanie "urodzenia" jajeczek (przepraszam nie wiem jak to inaczej ująć), Wcześniej zdarzało nam się też stosować żele intymne durexa - ale odkąd pojawiły się wszelkie problemy zaczęliśmy stosować wszelkiego typu środki naturalne bez zbędnej chemii itd - sam zacząłem stosować wybrany przez dziewczynę żel do higieny intymnej - przy czym ona sama ma bzika na punkcie higieny. Ginekolog przepisał jej również tabletki Angiletta (wzięła dzisiaj 13 tabletkę). Po tabletkach spadła jej ochota jak i pojawiły się problemy z nawilżeniem - tutaj postanowiliśmy stosować żel nawilżający intymny. Jednak mimo wszystkich tych prób w ostatnim czasie pojawiło się u niej po jak i ostatnio w trakcie szczypanie.

Może brakuje mojej wypowiedzi trochę składu ale myślę, że generalnie opisałem to tak dokładnie jak mogłem, nie wiem czy może problem leży po mojej stronie - ale nie mogę pozwolić żebym tylko ja czerpał z naszych zbliżeń przyjemność, nie wspominając, że sprawianie jej bólu nie daje mi spokoju.

Skoro ginekolog nie widzi żadnych problemów może ja powinienem zrobić jakieś badania? I czy np zastosowanie asequrelli to dobry pomysł w celu pozbycia się problemów np z libidem ?

Liczę na jakieś światełko w tunelu!
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak dziewczyna będzie mega podniecona i gotowa na seks to nie będzie ja nic piec. Nawet się rymuje :P

Jeżeli ginekolog powiedział, ze wszystko jest ok to problem leży w jej głowie i zapewne chodzi o to, co napisał wyżej.
Zamiast durexów itp. proponuje żele kupione w aptece, które są przeznaczone do tego typu zabaw.

A na pieczenie po seksie dobry jest provag żel (przynajmniej u mnie sprawdza się znakomicie).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...