Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja w związku


Gość ladymary

Rekomendowane odpowiedzi

Masturbujecie się będąc w związku? Pytam głównie mężczyzn. Jestem 5 lat z mężem po ślubie. Ja mam 28 lat on 30. I niestety często przyłapuje go na masturbacji. Nigdy seksu mu nie odmawiam. Jestem zmęczona, boli mnie głowa to i tak mu daje, bo wole żeby sobie poruchaał a nie walił konia. Jak ja mam ochotę też mi nie odmawia. Uprawiamy seks srednio 2 razy na tydzień. W samym grudniu przyłapałam go 3 razy na maturbacji. Twierdzi, że nie mam czasu i nie chce mi zawracać głowy z seksem, a ja mu mówie żeby zawsze mówił jak ma ochote. Jak myślicie czym to może być spowodowane? Może go nie już nie pociągam?

Odnośnik do komentarza

Moze nie mysl od razu o tym ze go juz nie pociagasz? Moze on mimo wszytsko lubi tez sobie reką pomachac.Wiem ze to czesto gesto jest przykre dla kobiety ale coz zrobic. Niektorzy faceci tak to tlumaczą ze seks seksem ale masturbacja to inna bajka... Ja czesto facetow w pewnych kwestiach nie rozumiem.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...