Skocz do zawartości
Forum

Niechęć do seksu oralnego u partnera


Gość elizka_13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elizka_13

Witam,
mam dość specyficzny problem z moim chłopakiem oraz jego stosunkiem do seksu a co za tym idzie wydzielin z mojego ciała. On zgadza się na zrobienie mi minetki tylko na samym początku seksu, gdy jestem jeszcze całkiem sucha, bo potem jak mówi jest tam mokro. Zastanawia mnie czy to normalne, że nigdy nie jest możliwe dla niego takie spontaniczne popieszczenie mnie, gdy on sam już dojdzie, czy na prawdę mój śluz i ta cała mokrość jest aż tak okropna.

Odnośnik do komentarza

Nie jest okropna. To jest naturalne,tak mamy. Na większość facetów działa to bardzo podniecająco i zachęcająco, ale są wyjątki. Każdy jest inny, i nie każdemu musi się to podobać. Nic nie zrobisz...
A skoro on pierwszy dojdzie a potem zabiera się za Ciebie, może mu się po prostu nie chce i wymyśla.
A Ty robisz mu orala? Zastosuj tą samą taktykę co on, będziecie kwita :P

Odnośnik do komentarza
Gość elizka_13

Robię mu normalnie, bo przecież to zupełnie inna kwestia, z jego penis nie robi się mokry i to dużo bardziej higieniczne (oczywiście ja także przed samym seksem biorę prysznic i jestem wydepilowana, żeby nie było wątpliwości). Tu chodzi właśnie o tę całą mokrość, dlatego też, gdy chciałabym żeby mój chłopak mnie popieścił językiem nie ma mowy o grze wstępnej, bo wtedy zrobi się mokro no i odpada, podobnie jak chłopak najpierw palcem mnie tam podotyka i śluz się zwiększy to również odpada. A nie chcę też robić z igły widły, bo być może więcej mężczyzn ma problem w ubabraniem języka, gdy jest mokro.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiscie wiekszosc mezczyzn to podnieca i ciagnie do tego nie tylko na poczatku stosunku a wrecz przeciwnie. Ja tez bym doradzala zrobic mu cos takiego uzasadzniajac tak jak on i ciekawe co wtedy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość elizka_13

Obawiam się, że nie wywarłoby to na nim większego znaczenia, on bez problemu dochodzi w trakcie stosunku, więc kłopotu nie ma. A gdybym na początku zasugerowałam mu zrobienie minetki po stosunku to spojrzał na mnie ze zdziwieniem mówiąc przecież tam jest już mokro...chyba niereformowalny typ.

Odnośnik do komentarza

Są gusta i guściki, to, że większość facetów to bardziej podnieca, to nie znaczy, że każdego.
Bardziej mnie raczej dziwi pomysł minety po stosunku.. I w takim wypadku wcale nie dziwię się, że nie chce tego robić. W końcu nie ukrywajmy, że wtedy tamte okolice smakują i pachną inaczej, dla chłopaka może być to obrzydliwe lizać miejsce, gdzie wcześniej wkładał penisa, w miejscu, gdzie doszedł itd.
Ale jeśli przy grze wstępnej jak tylko zrobi Ci się lekko mokro i on już nawet nie chce Cię tam palcami dotykać, to faktycznie trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza

Odrzucac? Moze niektorych ale bez przesady w koncu facet tez wydziela spermę a przeciez panowie nie ukrywajmy lubia jak mogą skonczyc w ustach partnerki;-) Bez przesady wszyscy cos wydzielamy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...