Skocz do zawartości
Forum

Drżenie rąk i bezsenność po amfetaminie i marihuanie


Gość piotr30

Rekomendowane odpowiedzi

Przez kilka lat paliłem regularnie marihuanę w dużych ilościach. Nie stroniłem też od amfetaminy. Na szczęście udało mi się rozwiązać ten problem i od kilku tygodni nie miałem w ustach ani jednego jointa. Nie wciągnęłam też ani jednej 'kreski".

Od pewnego czasu zaczynam jednak odczuwać pewne dziwne stany. Nie mogę się skoncentrować, mam dziwne, niczym nieumotywowane napady lękowe. Ciągle boli mnie głowa, a w nocy nie mogę spać. Często też trzęsą mi się ręce i jestem dziwnie poddenerwowany. Czy te dziwne stany to efekt zażywania narkotyków?

Odnośnik do komentarza

Witaj. Dobrze, że walczysz ze swoim uzależnieniem. Powyższe objawy świadczą o tym, że Twój organizm się przyzwyczaił i uzależnił o narkotyków. Dzięki temu, że od kilku tygodni jesteś "czysty", zaczynasz się odtruwać. Postaraj się wytrzymać w tym stanie i nie sięgać więcej po używki. Jeżeli tylko będziesz wytrwały, przykre dolegliwości ustąpią. Zgłoś się też do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Ja również przechodziłem przez coś podobnego. Początkowo byłem przestraszony, ale postanowiłem, że nie będę więcej brał narkotyków. Potrzebowałem grupy wsparcia - zgłosiłem się dobrowolnie na terapię. Myślę, że sam nie dałbym rady. Może przemyślisz albo jakąś grupę terapeutyczną albo wizyty u psychologa. Samemu jest ciężko.

Odnośnik do komentarza

Piotrze, zapewne to efekt zrezygnowania z nałogu. Organizm się przyzwyczaił do regularnie przyjmowanych substancji i teraz potrzebuje ich. Dlatego narkomani wysyłani na detoks, czyli oczyszczanie. U ciebie sytuacja chyba nie wymaga detoksu, ale jednak lepiej skontaktować się z jakiś ośrodkiem. Piszesz, że jesteś czysty od zaledwie kilku tygodni. To bardzo mało i prawdopodobnie ciężki okres przed Tobą. Mogą się pojawić poważne stany depresyjne. Nie oszukuj sam siebie, że nie masz problemu. Problem istnieje i to bardzo duży. Natychmiast szukaj wsparcia! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak, objawy które opisujesz to prawdopodobnie efekt narkotyków. Każdy narkotyk nawet marihuana może powodować zmiany neurologiczne. Powinieneś zgłosić się do poradni leczenia zdrowia psychicznego bądź bezpośrednio do psychiatry i rozpocząć terapię aby pozbyć się tych uczuć. Tak jak pisał Przedmówca - narkotyki moga prowadzić nawet do depresji, a stany lękowe i drżenie rąk może się utrzymywać stale, więc nie czekaj, tylko zgłoś się do specjalisty i rozpocznij leczenie. Zrobiłeś bardzo duży krok, że masz w sobie siłę i motywację aby zerwać z narkotykami, dlatego zrób kolejny krok, aby pozbyć się negatywnych skutków. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

hejka ja bralam okolo 8lat kiedys bylo mocniejsze napoczatku nic ale ostatnio polawily sie wynalkazki a nie chemia nbie wiem co to było no i zaczelo sie jakies schizy ze zemdleje raz bylam w osrodku ale pol dnia bo bylan pod wplkywem ale mnie wypuscili ale stany lekowe m,am i jest hujnia

Odnośnik do komentarza

Witam biorę amfe od 3 lat ostatnio mam loty ze niespie przez 3-5dni mam drgawki i obfite poty boje sie odstawić bo zjazd podejrzewam ze będzie wielki . Pracuje na nockach i cieżko mi funkcjonować bez Amfy . Chciał bym przestać macie może jakieś porady , z pracy nie mogę sie zwolnić czy wsiąść urlop . Proszę o pomoc dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...