Skocz do zawartości
Forum

Mieszane zaburzenia osobowości


Rekomendowane odpowiedzi

I tu tkwi cały problem....dużo by opowiadać....ale to nie o to chodzi bo od tego jest terapia i zaufany lekarz....tylko jak nie mam zaufania do świata i ludzi...? A wszystko to po doświadczeniach życiowych od dzieciństwa....ja tego pragnę i chcę tylko właśnie.....te moje chore mieszane zaburzenia osobowości....SZKODA,ŻE NIE MOŻNA Z RESETOWAĆ MÓZGU...Fajnie,że ktoś się odezwał bo szczerze mówiąc nie spotkałem się z osobą z podobnymi zaburzeniami

Odnośnik do komentarza

Witaj Punku75
Jeśli szukasz aluzji to kwestia tego, że sam nie jesteś pewien wyboru partnerki licząc na ocenę forumowiczów.
Czy masz w sobie podstawy agresji z podstawy wyboru czy jednak odsłonisz kurtynę swej zmiany osobowości?
Pytanie nie masz zaufania czy po prostu nie wierzysz w siebie?
Czy jest możliwe to głównie zależy od poziomu Twojej akceptacji, czy chcesz danej osobie sprawić przyjemność, czy wiesz że temu podołasz.

Odnośnik do komentarza

Cały czas staram się pracować nad sobą,ale dochodzą tu też takie rzeczy jak życie na skrajnościach,ja właśnie do takich ludzi należę,nie wiem czy stabilizacja czyli to zero mnie nie zmęczy...a po drugie czy nie przegnę w stronę miłości tak,że partnerka będzie miała mnie dość....chodzi o emocjonalność...jestem jak małe dziecko

Odnośnik do komentarza

W tych skrajnościach często za dużo analizujemy zamiast dać się porwać, postarać się jednak o ten brak konsekwencji, odrobinę zaszaleć. Stabilizacja nie oznacza zera i ograniczeń, są sytuacje w których pozwala ona na zebranie większej pewności w sobie do działania, może również przyczynić się do wzrostu kreatywności. Co do wyrażania siebie w tej drodze okazywania uczuć i zainteresowania partnerce, myślę że najpierw tutaj musi się pojawić kandydatka. O ile kobiety przyjmują wytyczne które facet powinien spełniać, to jednak dopasowywanie wnosi zmiany jak i również sam typ kobiety, zabiegi o jej uwagę, adoracja to słodzenie może być jak najbardziej na miejscu, lecz i ich nadmiar może zacząć mdlić przeszkadzając wybrance serca, trzeba umieć odszukać to w kobiecie czego ona oczekuje od faceta i ją tym atakować by zostać tym jednym jedynym wyjątkowym facetem w jej życiu. Podobno facet to dziecko tylko zmienia się nam butelka. myślę że tego typu zachowanie wnosi sobą dużą dozę ufności, szczerości i ogólnej otwartości co bywa dla kobiet słodkie. Zależy to już od samej kobiety tak sądzę że w większości to bycie sobą najbardziej działa, więc jak by nie patrzył te analizy poza samą możliwością wyboru jak najlepszej drogi by np nie urazić partnerki nas facetów ograniczają. Odpowiedzialność nie zanika gdy usłyszy się od kobiety kocham cię szalony wariacie. Trzeba stawiać na wyjątkowość gdyż nuda następuje również po stronie kobiety więc zrywy na tak zwany spontan, nie bacząc na konsekwencje potrafi elektryzować.

Odnośnik do komentarza
Gość zielone pole

witam serdecznie
mam ten tez problem tj. mieszane zaburzenia osobowosci. pytanie brzmi, poniewaz po kilku nieudanych zwiazkach poznalam kogos wyjatkowego. czy powiedziec o swoich zaburzeniach, nie wiem czy to zrobic przez strach i lek przed odrzuceniem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...