Skocz do zawartości
Forum

Brak prezentu na urodziny od dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprawa jest prosta nie długo obchodze swoje 18 urodziny i pytałem sie mojej dziewczyny co ma zamiar mi dać a ona na to że nic. a w Przeszłości gdy miała dwóch chłopaków jednego zaprosiła na kolacje a drugiemu kupiła ciuch.Mówi mi że tylko 2 razy coś dała ale nie miała okazji dać wiecej bo akurat jak z jednym była to miał 17 a drugi 18.
Co mam zrobić w takiej sytuacji mam wrażenie że nie traktuje mnie poważnie i jestem dla niej nie ważny że oni coś dostali a ja nic?Jestem zdziwiony bo jesteśmy razem już 3 miesiąc i to dla mnie dziwne...

Pozdrawiam i proszę o rade :(

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony masz prawo oczekiwać od niej jakiejś niespodzianki/prezentu, bo to dla Ciebie ważny dzień, ale z drugiej strony, czy ten prezent to naprawdę tak wiele i jest tak znaczacy, że może zaważyć na Twoim postrzeganiu jej? Mogła tak powiedzieć w żartach a z drugiej strony, nawet jeśli faktycznie nic Ci nie kupi może to być czymś spowodowane, niekoniecznie tym, że to po prostu dla niej obojętne. Nie naciskaj jej i poczekaj do urodzin, jeśli coś dostaniesz - ciesz się, jeśli nie, po prostu zapytaj czemu nic nie dostałeś, bo chciałeś coś dostać od niej, aby Ci się z nią kojarzyło. Tylko nie poprzez złość, że Ci się należało tylko po prostu z ciekawości. Nigdzie nie jest powiedziane, że musisz coś dostać i Ci się nalezy, to tylko jej dobra wola, może ona ma inne poglądy na ten temat. Przekonasz się i tyle :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

A może tylko tak powiedziała a cos dostaniesz, a z drugiej moze ona nie ma pieniedzy zeby ci cos kupić nie pomyuślałeś o tym ze moze czuc sie nie komfortowo? wiesz mi to ze jestescie 3 miesiace nie swiadczy o tym, że bedziecie cale życie to nie jest długo..
az tak wazne są dla ciebie rzeczy materialne? a moze samo to ze bedzie na twoich urodzinach powinno cie cieszyć.

Odnośnik do komentarza

trochę to smutne, takie podejście, że jak nic Ci nie kupi to znaczy że jej nie zależy. Może być wiele powodów dlaczego tak powiedziała... a Ty przez takie myślenie wychodzisz na materialistę.... Zmień podejście bo inaczej z tego nic nie będzie

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza
Gość do Adama

Adam Ty chyba masz coś z głową, jeszcze przed urodzinami lamentujesz, że nie będziesz miał prezentu ?? Ty jakiś dzieciak czy masz loty na kasę. Na marginesie jaką masz własną wartość jak porównujesz się do byłych twierdząc, że oni LEPSI.
Zastanów się nad sobą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...