Skocz do zawartości
Forum

Prosze pomóżcie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry jestem w 5-letnim związku,wszystko było w porządku do czasu gdy zaszłam w ciązę (pierwszą która się szczęśliwie rozwija5 miesiąc aktualnie)poprzednio poroniłam i myślałam że mój narzeczony bedzie mnie teraz wspierał i bedzie się cieszył że jest wszystko dobrze i oczywiście że zostanie ojcem ,ale tak nie jest na wieść o tym że jestem w ciązy wyrażenie radości to było napicie się czteropaka piwa :/ kolejna sytuacja to była odpowiedź na pytanie czy się cieszy że bedziemy rodzicami "chciałaś być w ciąży to masz, ja nie umiem okazywać uczuć" ale sytuacja która mnie przeraziła to było z miesiąc temu gdy leżąc na łożku zapytał mnie "co byś robiła jakbym cie teraz uderzył w brzuch"niewiem co o tym myśleć kocham go ale nie pozwole swojemu dziecku krzywdy zrobić.

Odnośnik do komentarza

agnieszkaa1, nie znam Twojego partnera i nie wiem, jaki jest. Wiem jedno, że sporo mężczyzn jest powściągliwa w okazywaniu uczuć. Możliwe, że Twój narzeczony cieszy się, że jesteś w ciąży, ale nie potrafi o tym mówić. Niepokojące jest jednak to, o co pyta, np. o to, co byś zrobiła, gdyby uderzył Cię w brzuch. Czy kiedykolwiek Twój partner był wobec Ciebie agresywny? Stosował przemoc?

Odnośnik do komentarza

Raz zdarzyło się że uderzył mnie w twarz przy kłótni zaraz po tym jak ja to zrobiłam pierwsza , po za tą sytuacją nie było już żadnej w której był by agresywny , ale boje się bo narzeczony pije alkohol i wtedy najczęściej i to już nie tylko do mnie ale też do męża swojej siostry potrafi zadać pytanie "co byś zrobił gdybym ci zabił kobiete i dziecko" a następnego dnia twierdzi że nie pamięta żeby coś takiego mówił i się uśmiecha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...