Skocz do zawartości
Forum

lęki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 18 lat i stresuje się nawet codziennymi rzeczami, przez co mam różne zaburzenia m.in jelit.

Gdy byłem mały często widziałem jakieś wyobrazone postacie. Niestety ale od jakiegoś miesiąca wróciło to i co noc widzę różne postacie, których pomimo wieku się boję.
w tym roku zdaję maturę a nie śpię po nocach ponieważ boję iść zamknąć oczy ponieważ czuję że ta postać jest obok mnie i ze strachu zasypiam dopiero kiedy organizm jest wymęczony.

Nie wiem czy jest to spowodowane stresem czy być może jest to coś poważniejszego jak schizofrenia.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś zrobiono takie doświadczenie: Kilka osób wyobrażało sobie, że wysyłają swą energię, po za dach budynku. Inna osoba robiła zdjęcia.
Doświadczenie powtarzano kilka krotnie, by wykluczyć przypadek.
Za każdym razem na zdjęciu pojawiła się jaśniejąca kula.
Myśl jest energią.
Ty żyjesz w stresie, wysyłasz więc negatywną energię. Czujesz ją, boisz się jej, a twój strach sprawia, że ona rośnie, nabiera sił.

Otwórz szeroko okno, wywietrz pokój jednocześnie myśląc o tym, że wysyłasz tą złą energię gdzieś daleko, w kosmos. Rób to co wieczór.
Idź na spacer, najlepiej tam , gdzie są drzewa. Myśl o tym, że chłoniesz dobrą energię , która dodaje ci sił i uspokaja.
Powtarzaj sobie że jesteś bezpieczny , spokojny, opanowany.
Popracuj nad swą psychiką, to cię uspokoi, pomoże zdać maturę, przestaniesz się tak stresować.
Pamiętaj, że to są twoje myśli, a myśli można zmienić, tylko trzeba się tego nauczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...