Skocz do zawartości
Forum

Miłość do starszych kobiet


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jak kobieta ma 2-5 lat starszego chłopaka, to jest to normalne, a jak facet ma starszą kobietę, to jest wielkie halo i zdziwienie? Zakochujesz się w tym kim chcesz. Może wydaje Ci się że starsza pani to mamusia która będzie się Tobą opiekowała? Każda kobieta jest wymagająca. Co w tym złego, że wolisz dojrzalsze kobiety?

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Nie od dziś wiadomo,że mężczyźni są opóźnieni w rozwoju. Ja też wolałabym starszego od siebie niż młodszego, którego musiałaby uczyć i tłumaczyć mu na każdym kroku, że nie ma nic śmiesznego w porównywaniu się z kumplami, parciu na seks, udawaniu kozaka, przesadzaniu, opowiadaniu o pierdołach typu:( ale dzisiaj jej dałem pod ogon normalnie, aż piszczała z rozkoszy) i tak dalej. Spotykając się z kimś, nigdy nie myślałam o jego majątku, aucie, czy imponującym mieszkaniu - to tylko kwestia materialna, którą mogę zapewnić sobie sama - a raczej o stylu życia, dojrzałości i szerokim zakresie posiadanej wiedzy. Lubię rozmawiać, rozwijać się, poznawać - nie mogłabym być z kimś, przy kim stałabym w miejscu- to strata czasu jak dla mnie dlatego wolę starszych od siebie.

Pozdrawiam. Mahometka

Odnośnik do komentarza

Każda dziewczyna woli starszych - a rodzi się to już w podstawówce. W okresie tym, dziewczynki są wyższe od chłopaków i mają miesiączkę. Wtedy to, zauważają, że w gimnazjum i liceum są chłopacy wyżsi, lepiej zbudowani i poprostu dojrzalsi. Dlatego też, postanawiają, mieć chłopaka o te conajmniej 2 lata starszego.

Odnośnik do komentarza
Gość fiolekalpejski

kochanka mojego meza byla mlodsza o 12 lat zaimponował samochodem,gdy dowiedziała sie zona była tragedia bo miał swoje dzieci a nie kurwy.musiał wybrac.wstyd ponizenie.ona byla lajdaczka,lubila mocny seks i prezenciki od zonatych.skandal.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...