Skocz do zawartości
Forum

Depresja?


Gość borderfuckinlie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość borderfuckinlie

Witam,
Od dłuższego czasu znowu (piszę znowu, ponieważ 1,5 roku temu zmagałam się z głęboką depresją i z nerwicą, która od 1,5 roku ucichła z powodu odbytej dwu letniej terapii), zmagam się z uczuciem cholernej pustki, nie chcę wstać z łóżka, nie mogę wręcz unieść powiek. Nie czuję nic! Tak jakbym była, ale mnie nie ma. Okropne uczucie, które nie pozwala się wyrzucić. Zawaliłam przez to praktycznie wszystko. Nie mogę wytrzymać z towarzyszącymi mi myślami. Nie potrafię całego zajścia dokładnie opisać, jest mi ciężko cokolwiek w tym momencie napisać. Ale ja już naprawdę nie wiem jak sobie pomóc..

Odnośnik do komentarza

Jak wiesz, że terapia Ci pomaga to czemu ją zarzucilaś?
Co mogą zrobić dla Ciebie ludzie przez internret?
Chodzilaś gdzies, gdzie znali Twoje przemyślenia, bóle - dlaczego przestalaś, znudziło Ci się, czy uznalaś, że jesteś juz mocna i silna?

Nawet jesli wydawało Ci się,że jest lepiej a jednak bez pomocy terapii nie dajesz sobie rady, to chyba logicznym jest, że trzeba tam wrócić.

Odnośnik do komentarza

Cześć polecam kupić sobie pyłek pszczeli kwiatowy. Mażesz sobie o nim poczytać. Dodaje witalności, walczy z nerwicą i depresją. Ma bardzo dużo aminokwasów. Mi poleciła to moja Pani psycholog. Na początku sypie się troszeczkę tego pułku, pomiędzy dolną wargę a dziąsła, żeby sprawdzić czy nie jest się uczulonym. Jeżeli nie wyskoczy żadny bąbelek to ok. Przed snem- dwie łyżeczki pyłku w małej ilości wody i zostawić na noc. Rano na czczo wypić(nie smakuje to jakoś super ale jak ma pomóc). Ja od 1,5 roku mam straszne zawroty głowy, do tego doszły teraz ataki paniki- poszłam ostatnio do psychologa bo ile mogę z tym sama walczyć. Psycholog stwierdził, że to nerwica depesyjna. Poszłam do psychiatry i zapisał mi Mozarin Swift, troche się boję ale bedę musiała chyba zacząć tą kuracje. Damy radę! Walczmy, a będzie wszystko dobrze! :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...