Skocz do zawartości
Forum

Seks, mężczyźni, związek


Gość sarson

Rekomendowane odpowiedzi

Mam duże doświadczenie z mężczyznami, głównie seksualne. Nigdy nie byłam w związku, początkowo dlatego, że nie chciałam. Z czasem stwierdziłam jednak, że fajnie by było mieć obok siebie osobę dla której coś znaczysz. Niestety dla każdego faceta, którego spotkam jestem głównie obiektem seksualnym (nie jestem brzydka, a kształty mam bardzo kobiece). Mówią mi, że na razie nie są gotowi na związek, więc są zainteresowani znajomością na tle seksualnym. Najśmieszniejsze jest to, że już szósty facet, którego poznałam po miesiącu od poznania mnie jest w związku. Na moje zapytania, że przecież nie byli na to gotowi słyszę jedynie, że samo wyszło. Niedawno poznałam mężczyznę, z którym zaczęłam się spotykać normalnie, jednak nie mogą się czuć przy nim w pełni swobodnie, bo za każdym razem boję się, że będzie chciał tylko sprawdzić jaka jestem w łóżku, by następnie zostawić mnie dla kolejnej, jak każdy. Staram się myśleć pozytywnie, lecz doświadczenie uczy mnie, że chyba w tej kwestii nie zasługuje na szczęście.

Odnośnik do komentarza

Po prostu trzeba panów trzymać troszkę bardziej na dystans. Nie dać się nakłaniać za szybko do bliskich kontaktów.

Wieki temu, kobiety w stylu bycia dość bezpośrednim, gdy zapragnęły wyjść za mąż potrafiły swoją ofiarę, na którą zapolowały jako na męża ,utrzymywać w przekonaniu iż nieomal są dziewicami- grały takie słodkie niewiniątka.
Swiat idzie co prawda do przodu, ale niektóre prawdy są uniwersalne.

Jest nawet taka dykteryjka- spotykają się dwie kumpele po latach niewidzenia i rozmawiają:

Pierwsza: Niedawno wyszłam za mąż i muszę powiedzieć, że nie żałuję swojego kroku.
Druga: No popatrz, a ja swojego kroku nie żałuję, a za mąż wyjść nie mogę!

Odnośnik do komentarza

sarson, jeśli zależy Ci na związku z mężczyzną, to bądź troszkę tajemnicza i nie odkrywaj wszystkich kart. Jak słusznie radzi kikunia, przyda się dystans. Być może mężczyźni, z którymi się spotykasz, boją się zaangażować w relację, mając właśnie świadomość, że masz duże doświadczenie seksualne i to ich zniechęca. Może boją się, że kiepsko wypadną w Twoich oczach, bo sami mają mniejsze doświadczenia albo nie mają go wcale? Nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...