Skocz do zawartości
Forum

przedawkowanie neuroleptyku -pomocy !!


Gość bojesieeeepomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bojesieeeepomocy

Hej. Wiem, że to co zrobiłam jest mega głupie, teraz bardzo tego żałuję, proszę żebyście mnie nie oceniali, tylko pomogli i odpowiedzieli na pytanie.

W sobotę po kilku piwach połknęłam ok 13-15 tabletek perazyny 25 mg, nie będę tu pisać dlaczego to zrobiłam.
Po tym jak to połknęłam spałam od 2 w nocy do 23 kolejnego dnia, pozniej od 2 w nocy do 6, i od 10 do 15 dzisiejszego dnia. Obudziłam się i cała tak jakby chodzę, rano miałam zgagę, teraz pobolewa mnie brzuch.

Bardzo się boję że mam ostrą niewydolność wątroby, bo przeczytałam, że przy tym czlowiek sie telepie, a ja cała dziwnie chodzę.
Jakby miało coś się stać to by się działo już dawno ? Na początku jak to wzięłam ? Czy coś mi grozi ? Iść do szpitala/lekarza i powiedzieć co zrobiłam ? bardzo się boję :( proszę o pomoc. Czuję się dalej osłabiona mimo tylu godzin snu... proszę o rady:(

Odnośnik do komentarza

Czyli maksymalnie wzięłaś 375 mg.(25 mg x 15 tabl)

znalazłam w necie ze dawka maksymalna dobowa to 600- 800 mg.
oczywiście bierze się w dawkach podzielonych- a Ty wzięłaś na raz,
ale są tez tabletki perazyny po 100 -200 mg 1 tabletka

Nie jestem lekarzem- ale mm nadzieje ze w związku z powyższym to jednak nie tak dużo wzięłaś. alkohol czytałam może spowodować kłopoty oddechowe przy perazynie.

Jak sie będziesz dalej zle czuła- to jednak idź do lekarza.
I nie rob tego wiecej

Odnośnik do komentarza
Gość bojesieeeepomocy

Dzieki ze odpowiedzieliscie, jutro przejde sie chyba do rodzinnego. Troche sie obawiam bo wiedza tam o moich problemach, nie chce zeby mnie do psychiatryka wsadzili czy cos. Lecze sie na depresje ale dopiero ok 3 tygodni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...