Skocz do zawartości
Forum

powiedzieć o homoseksualizmie telefonicznie


Gość EwaB84

Rekomendowane odpowiedzi

Matka domyśla się mojej orientacji i reaguje na to fatalnie. Odkąd o tym się domyśla, odkąd jej o tym nie bezpośrednio dalam do zrozumienia, jej stosunek wobec mnie zmienił się na gorsze, a miałyśmy dobrą relację. Chciała mnie wysłać do psychiatry, żeby mnie wyleczyć. :( Mówiła, że to choroba... Że to nienormalne... Płakała... Mówi że nie śpi przeze mnie po nocach. Czy można wprost powiedzieć matce o homoseksualizmie telefonicznie? I o swoim związku?

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Jeśli mama tak źle reaguje to myślę że masz rację, nie narażaj się na te nieprzyjemne uwagi pod swoim adresem. Jednak wybierz formę listu, może nie tak popularny w dzisiejszych czasach
ale bardziej prywatny niż elektroniczny, wyjaśnij też dlaczego robisz to w ten sposób i jak bardzo rani Cię Jej zachowanie, że to jacy się rodzimy w dużej mierze zależy od rodziców. Więc nie akceptowanie swojego dziecka jest raczej nie na miejscu, że nie jesteś jakąś kryminalistką i nie przynosisz Jej wstydu, tym że pragniesz miłości choć może troszkę innej niż ogólnie przyjęta za normalną. Myślę że list w tym stylu może przynieść lepsze efekty niż rozmowa która pewnie zakończyła by się nieprzyjemnie, przeczyta w spokoju przemyśli w samotności i może wyciągnie jakieś zdrowe wnioski. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...