Skocz do zawartości
Forum

Jak żyć


Gość lurator

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Pisałem już tutaj jeden post ale pomoc(którą próbowałem znaleźć okazała się mała).
Już codziennie myślę jak ze sobą skończyć. Boję się także wychodzić z domu z uwagi na krytykę innych osób( nie lubię przebywać w towarzystwie)
I to też pojawia się problem. Otóż za tydzień mam małe spotkanie znajomych z gimnazjum. Wypadałoby abym był jednak ja nie daje rady swobodnie wyjść z domu.
Jak się nie pojawię, będą mówić że nie chciałem się spotkać itp.

Co mam dalej zrobić ze swoim życiem??

Odnośnik do komentarza

Jestem również zdania, że jeżeli nie czujesz potrzeby udania się na spotkanie z byłą klasą, nic na siłę. Podejrzewam jednak, że problem jest głębszy. Unikasz kontaktów w ogóle, a to jest niepokojący sygnał. Tym bardziej, że wspominasz o myślach samobójczych. Czy korzystałeś kiedyś z pomocy psychologa? Jeśli nie, możesz chociażby skorzystać z darmowego anonimowego telefonu zaufania (nr 116 123): http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
Jestem również zdania, że jeżeli nie czujesz potrzeby udania się na spotkanie z byłą klasą, nic na siłę. Podejrzewam jednak, że problem jest głębszy. Unikasz kontaktów w ogóle, a to jest niepokojący sygnał. Tym bardziej, że wspominasz o myślach samobójczych. Czy korzystałeś kiedyś z pomocy psychologa? Jeśli nie, możesz chociażby skorzystać z darmowego anonimowego telefonu zaufania (nr 116 123): http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html

Pozdrawiam!

Z pomocy psychologa korzystałem, jednak nie za wiele to pomogło...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...