Skocz do zawartości
Forum

Jak żyć


Rekomendowane odpowiedzi

Na swoim przykładzie szczerze ojciec mnie tłukł za każde przewinienie podniesiony głos itd Mam 36 lat miało to wpływ na całe moje życie. Do dziś mam to w pamięci moje dzieci starałam się wychowywać bez ale nie zawsze tak jest łatwo bo dzieciństwo miało wpływ na moje życie . Moja Córcia dała mi popalić teraz ma 18 lat i jest ok .Mam jeszcze 3 w wieku 15 , 11 , 6. i powiem ci szczerze że ciężko jest być matką która nie otrzymała miłości od rodziców staram się nie jestem idealna nie chcę żeby moje dzieci sikały w majtki na widok osoby starszej bo tak miałam przez całe swoje życie jest ciężko .... Nie ma tak że dostaniemy odpowiedzi na wszystkie pytania czasami musimy po prostu z tym żyć

Odnośnik do komentarza

agnest272, trauma przemocy domowej tkwi w człowieku bardzo głęboko. Niby nie chcemy powielać schematów wyniesionych z domu, nie chcemy popełniać błędów naszych rodziców, a mimo wszystko nieświadomie gdzieś je popełniamy. Czy nie myślałaś nigdy o terapii, by przepracować trudne dzieciństwo, wybaczyć sobie, rodzicom, by być po prostu szczęśliwszą? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...