Skocz do zawartości
Forum

oszukuje czy nie??


Gość jazz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem,
Jestem zareczona z mężczyzną który ma syna z poprzedniego związku. Sytuacja skomplikowala się kiedy kilka miesięcy temu dowiedziałam się że spędza czas z byłą partnerką. Chodzą z ich synem na plac zabwa, spacery itp. Powiedziałam mu że sprawia mi to przykrość. On obiecał że nigdy więcej się tak nie zachowa. Jakiś tydzień temu dowiedziałam się od znajomych że byli razem na spacerze. Ja w tym czasie gotowałam nieświadomie obiad i czekałam w domum po rozmowie z narzeczonym stwierdził że przesadzam. Czy jego zachowanie jest oszustwem czy ja przesadzam?? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

jazz, związałaś się z mężczyzną, który ma syna z poprzedniego związku i powinnaś liczyć się z tym, że będzie on musiał pewien swój czas poświęcić synowi i chcąc nie chcąc pewnie przy okazji tych spotkań z synem pojawi się i jego była partnerka. Uważam, że Twój partner nie robi niczego złego, utrzymując kontakt ze swoim dzieckiem - to mu się nawet chwali. Jeśli jednak spotkania z synem są pretekstem do spotkań z byłą partnerką i Twój narzeczony dlatego ukrywa te spotkania przed Tobą, to już nie jest fajnie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...