Skocz do zawartości
Forum

Wymyślam sobie choroby


Gość brenna

Rekomendowane odpowiedzi

z gory przepraszam za brak polskich znakow.
moj problem jest nastepujacy: caly czas wymyslam sobie choroby. wystarczy ze mnie cos zaboli- juz szukam o tym w internecie i dopasowuje do siebie najrozniejsze choroby, mimo ze nie mam zadnych innych objawow. niedawno bolal mnie brzuch- wymyslilam sobie ze to wyrostek. nie mialam objawow typu wymioty itd ale... pojawily sie z nerwow. narobilam paniki, ze wszystko sie zgadza i musze jechac do szpitala. na miejscu okazalo sie ze NIC mi nie jest. swedzi mnie glowa (tak momentalnie, kazdy tak ma ze musi sie podrapac) a ja od razu jestem przekonana ze mam wszy. moglabym tak wymieniac i wymieniac. musze przyznac ze jest to bardzo meczace, szczegolnie kiedy w niektorych przypadkach zrobia mi badania i nic nie wykryja a ja dalej przerazona w glebi duszy ze pewnie i tak cos mi jest ale nie wykryli. czy pomoc psychologa/psychiatry jest tutaj wskazana? jak wyglada takie leczenie?

Odnośnik do komentarza
Gość Arcy_lady

no raczej, bo przecież nie dasz rady tak żyć, cały czas wmawiając sobie choroby. Jest to trudne i dla ciebie i dla Twoich bliskich bo oni nie wiedzą czy to zmyślona choroba czy też nie. Moim zdaniem wizyta u psychologa na pewno nie zrobiła by Ci krzywdy.

Odnośnik do komentarza
Gość katarzyna 2688

wizyta u specjalisty jest tutaj konieczna, podejrzewam, że może to być hipochondria, pewnie na tle psychicznym/emocjonalnym, może nie radzisz sobie z czymś... albo czujesz się samotna i chcesz by ktoś był przy Tobie...

Odnośnik do komentarza

Wymyślasz choroby, od tak? Nie. Jesteś ofiarą własnej sugestii która tonie w bzdurach gdzie programy internetowe, skanują sieć w poszukiwaniu tagu "wyrostek", ogólnie zebrane informacje skraca a ty czytasz i chłoniesz syf, który oddziaływuje na twoje życie, potem zawracasz lekarzą głowę, narażając NFZ gdzie każdy grosz się liczy xD.
Nie możesz wymyślić leków? np, mleczna czekolada odnowy, leczniczy soczek choroboznośny? ciasto-samouzdrowienia
Nie czytaj bzdur albo idź do psychologa na poszukiwania objawów hipochondrii, tylko nie czytaj jakie to są ;>

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...