Skocz do zawartości
Forum

Poszerzone źrenice i przyspieszone bicie serca a nerwica


Gość Roberto123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Roberto123

Witam mam 17 lat mój tryb życia jest bardzo zły do tego dochodzą używki ostatnio mam przyspieszone bicie serca strasznie się stresuje poca mi się ręce źrenice powiększone czy to nerwica co robić? Przez pewien okres napady znikły ale powtarzają się zawsze po dłuższym zazywaniu r narkotyków

Odnośnik do komentarza

Roberto123, pytasz o diagnozę różnicową, a tej przez Internet nie da się przeprowadzić, tym bardziej, że wspomniałeś o kilku możliwych przyczynach Twoich dolegliwości zdrowotnych. Twoje objawy mogą mieć faktycznie coś wspólnego z sercem - w tym przypadku odsyłam do kardiologa. Napisałeś, że zażywasz narkotyki (co? jak często? w jakich ilościach? od jak dawna?), zatem to substancje psychoaktywne mogą rozstrajać funkcjonowanie Twojego organizmu. No i jest oczywiście jeszcze trzecia ewentualność, o której wspomniałeś, czyli nerwica, stąd przyspieszone bicie serca, nadmierne pocenie itp. Nie jestem w stanie drogą wirtualną określić, co Ci dolega, choć podejrzewam, że największe znaczenie mają tutaj narkotyki, które zażywasz. Odsyłam do specjalisty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...