Skocz do zawartości
Forum

Dziwne reakcje organizmu po paleniu marihuany


Gość ona1112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat rok temu poraz 1 zapalilam marichuane czułam wtedy jakbym odstapiała od zycia tak jakby wychodzila ze mnie dusza po zapalenie bardzo sie wystraszyłam mocnym biciem serca na drugi dzien wszystko było wporzadku jednak po 2 tygodniach gdy kolega mnie wystraszył wrocila mi "faza" czyli wyrazy w głowie mi sie przedłuzaja inaczej spostrzegam swiatło (ciemniej)jakby za mgłą (nie umiem tego dokładnie opisac).Jakis czas temu zmiejszyło sie minimalnie jednak po czasie narosło doszły do tego leki (boje sie lecz tak naprawde sama nie wiem czego ) Trwa juz to rok strasznie mnie to meczy nie wiem jak sobie z tym radzic co najgorsze nie wiem co mi jest.Bardzo mnie to meczy. Dodam jeszcze iz mialam trudne dziecinstwo ojciec ciagle pil codzienne awantury,przeprowadzka,zmiana szkoły. prosze o pomoc:(

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem, objawy, które opisujesz są wynikiem stresu, może kolega tak bardzo Cie przestraszył skutkami palenia marihuany, że zaczęłaś je odczuwać, ale nie muszą być związane z samym zapaleniem, które mialo miejsce rok temu. Jednak ważne jest, aby nie pozostawać z tym problemem przez kolejny rok. Musisz zgłosić się do psychologa porozmawiac nie tylko o swoim samopoczuciu i o ty co czujesz i odczuwasz, ale takze o wydarzeniach z przeszłości - problemach rodzinnych i trudnym dzieciństwie. pamiętaj, że nie mozesz lekceważyć tych sygnałów, ponieważ objawy mogą się nasilić i doprowadzić do poważnej choroby. Rozmowa z psychologiem jest konieczna. On zadecyduje czy rozpocznie terapię czy skieruje Cię do psychiatry. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...