Skocz do zawartości
Forum

Co wpływa na atrakcyjność mężczyzny w oczach kobiety?


Gość bobo123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Najnalla

~js_11 może lepiej, żeby w temacie wypowiedziały się kobiety:) Masz bardzo smutne podejście, wąską percepcję, albo kiepskie doświadczenia, jeśli chodzi o związki z kobietami.

~bobo123 cechy fizyczne to rzeczywiście bardzo indywidualna kwestia. Co kobieta to gust. Wszystkie chyba jednak zgodzą się z tym, że ważne, by facet był zadbany (absolutne minimum to czyste ubrania i regularna higiena).
Natomiast z moich doświadczeń i obserwacji preferencji koleżanek, jeśli chodzi kwestie osobowości:
poczucie humoru, pogoda ducha, pewność siebie (absolutnie nie mylić z arogancją), ciekawe pasje, inteligencja (również ta emocjonalna).
Rozumiem, że chodzi bardziej o pierwsze wrażenie.
Mogłabym jeszcze długo wymieniać, a pewnie i tak to, o czym napisałam może się bardzo różnić w zależności od zapytanej kobiety:)

Odnośnik do komentarza

Z wyglądu męskość czyli: wysoki, szerokie bary, większy od kobiety która szuka faceta generalnie;D [jeśli jest gruba to grubszy, jeśli jest chuda to mniej chudy od niej, wysoka to wyższy itd;)]
Ja lubię ciemne włosy i ciemne oczy, łysina mnie odrzuca;D
Z charakteru męskość czyli pewność siebie, dawanie poczucia bezpieczeństwa - emocjonalnego, intelektualnego i finansowego. Kobieta chce żeby mężczyzna był przydatny - więc musi mieć wszystkiego więcej niż ona i umieć rzeczy których ona nie umie żeby być atrakcyjnym i potrzebnym jej, bo inaczej po co jej facet? ;p Wibrator tańszy i nieraz lepszy ahahahah. Większość kobiet znaczenie seksu i umiejętności faceta w tym zakresie jeśli chodzi o poważne związki spycha na drugi plan, bo tak naprawdę każdy facet może jej to zrobić albo sama może sobie to zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka94

No cóż... jeśli chodzi o cechy fizyczne, to ja akurat lubię, gdy facet jest ode mnie wyższy, zadbany, ładnie pachnie. Bardzo podobają mi się bruneci. Łyse głowy? - jestem stanowczo na nie. Fajnie, jeśli chłopak nie jest drobniejszy ode mnie - nie ma nóżek jak patyczki itp.
Charakter? Inteligentny, zaradny, pomocny, musi mieć coś do powiedzenia, mieć interesujące hobby, umieć czasem zażartować, dawać poczucie bezpieczeństwa, lubić zwierzęta. :)

Nie wiem jak inne kobiety, ale nie lubię imprezowiczów, chłopaków którzy dużo piją oraz palaczy.

Odnośnik do komentarza

bobo123, atrakcyjność to pojęcie bardzo szerokie i pewnie każda z kobiet oprócz pewnych stałych cech wymieniłaby też inne, na które nie wpadłyby pozostałe kobiety, bo one nawet nie biorą tego pod uwagę, patrząc na mężczyznę. ;) Dla mnie z cech fizycznych ważne jest, by mężczyzna był wysoki i miał dobrą kondycję fizyczną, co oznacza, że nie może być zbyt gruby, ale też nie jakiś cherlak ;) Nie lubię mężczyzn "napakowanych". Kolor oczu i włosów nie ma znaczenia, ale nie może być łysy. Co do cech osobowości, to katalog mógłby być długi, ale ograniczę się do kilku "podstawowych" cech - zaradny życiowo, sprytny, dający poczucie bezpieczeństwa, pewny siebie, mający jakieś pasje (nienudny), nastawiony na sukces i wierzący w ten sukces, czuły i wiele innych ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

No to ja raczej dobrze z genami nie trafilem :) .Z tego co zuwazylem wlasnie sporo kobiet woli facetow o ciemnyim kolorze wlosow .Czesc z was wlasnie to tutaj potwierdzila. Ja takim nie jestem .Mam wlosy
koloru jasny blond .Tylko nie mylic z blondem tlenionym ;) Wiec nie jest to dla mnie super informacja :) ale sa gusta i gusciki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...