Skocz do zawartości
Forum

Problem z opanowaniem się


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem strasznie szybko się denerwuję gdy coś nie idzie po mojej myśli albo jak ktoś nie słucha mnie co do niego mówię w mózgu mam jedno tylko dlaczego nic nie dociera do starszej osoby i ciągle robi źle codzienne podstawowe rzeczy i nie słuch jak mu radzę. Nie panuję nad sobą wyżywam się na wszystkim co mam pod ręką, czaskam drzwiami, walę pięściami pot się ze mnie leje mam duszności, trudno mi oddech złapać, czerwona jestem na twarzy jakbym ciśnienia miała z 200 a na końcu płaczę bo ma wszystkiego dość. Proszę doradźcie mi co mam zrobić ze sobą nie chce innych krzywdzić :( tabletki na nerwy nawet już nie pomagają

Odnośnik do komentarza

iwa13, wykazujesz problemy z kontrolą ekspresji negatywnych emocji. Do tego dochodzą objawy somatyczne zdenerwowania: pocenie się, trudności z oddychaniem, płaczliwość, czerwienienie się. Jesteś sfrustrowana, zła, zdenerwowana, napięta i nie potrafisz w konstruktywny sposób radzić sobie z nerwami. Niewykluczone, że to nerwica. Wybierasz agresywny sposób wyrażania gniewu. Odsyłam do artykułu: Jak sobie radzić ze złością? i zachęcam do konsultacji u psychologa albo psychiatry. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość gość11

Ja przez to że mam sporo na głowie bardzo się stresuje i denerwuje. Jedynie co mi pomaga to destresan max. Wycisza, uspokaja, nie otępia i przez to że się uspokajam pomysły i rozwiązania same przychodzą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...