Skocz do zawartości
Forum

Zmiany w obrębie skóry z wodnistą wydzieliną


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na nogach czerwone krosty juz 3tygoniw i powstają nowe używałam kremu cepan i coraz więcej ich mam. Te krosty tez strasznie śledź. A nowe powstają takie bomble a gdy je wyciskam leci z nich woda. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość agusagnieszka

To jest płyn surowiczy. Jeśli stosujesz maść cepan ze względu na te krostki to to na pewno nie pomoże, bo ona rozjaśnia blizny. A jeśli ze względu na blizny to może być reakcja alergiczna. Takie krostki mogą też oznaczać różne choroby, np. opryszczkę (występuje przy tym świąd i szczypanie), półpaśca (przeważnie przed wystąpieniem zmian, chorzy odczuwają ból nawet na długo przed ich powstaniem), może być to jakaś infekcja; proponuję niezwłocznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu

Odnośnik do komentarza
Gość agusagnieszka

Zanim dostaniesz się do lekarza (jest niedziela), możesz spróbować nałożyć maść cynkową (pomaga przy opryszczce, wspomaga proces regeneracji skóry i leczenia stanów zapalnych). Kosztuje grosze - ok. 2-3zł

Odnośnik do komentarza

witam mam problem moj 2 letnia corcia w tamtym tygodniu juz miała katar.i miała stan podgoraczkowy ale to mozliwe ze wychodziły jej ostatnie zeby.wiec pojechalismy na 5 dni nad jezioro.kiedy wrócilismy na drugi dzien dostała krosty na jednym poliku i na palcach u raczek.po 2 krostki przybywało na dzien .potem dostała kaszel .dodam ze została ukaszona przez kleszacza którego wyjelismy w domu.co to moze byc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...