Skocz do zawartości
Forum

III grupa cytologii LSIL HPV


Gość roka

Rekomendowane odpowiedzi

To nie był lekarz - Nie mam pojęcia jak tacy ludzie mogą być dopuszczeni do leczenia.. Poszłam z nadzieją, że dowiem się jak zwalczyć ból który mnie męczy, że dowiem się co mam robić?
A tym czasem:
- ten pan na pytanie - jak mam interpretować cytologię odpowiedział - a co, pani czytać nie potrafi?
(pomijając, że jak zobaczył skan cytologii zapytał - czy nie szkoda mi papieru na takie coś)
- na słowa, że mnie bardzo boli powiedział, że mogę braćprzecież tabletki przeciwbólowe
- dodał, że JAK CHCĘ mogę zrobić jeszcze raz cytologię i JAK CHCĘ to badanie na HPV
-jego zdaniem plamienia są wynikiem odstawienia tabletek, nie trafiało do niego to co mówiłam. Bóle i plamienia miałam już 7 dni przed odstawieniem tabletek.. nigdy więcej tam nie pójdę..

Odnośnik do komentarza

Proszę o jeszcze jedną podpowiedź. W tym tygodniu bądź w kolejnym(czekam aż skończy mi się miesiączka) wybieram się na wizytę prywatną do lekarza, którego poleciła mi znajoma. I tu moje pytanie: czy powinnam przedstawić historię moich poczynań - wcześniejszą wizytę lekarską i wynik badania cytologicznego? - Czy może po prostu poprosić o wykonanie cytologii? A może iść dalej i wykonać badania, które proponuje pani doktor?

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam test na obecność wirusa HPV - wyszedł negatywny - kamień z serca. Ale to nie koniec mojej przygody.. niestety - obecnie biorę już drugi antybiotyk na stan zapalny. Ginekolog wykonał dwa razy USG dopochwowe - wykonywane w 19 dniach cyklu. W obu przypadkach ginekolog stwierdził obecność wolnego płynu w lewych przydatkach o rozmiarach - kolejno 32x22 i 36x15. Moje pytanie brzmi - o co chodzi z tym płynem? (nazywał go za pierwszym razem 'wodą'. Nie mogę znaleźć informacji w necie a lekarz informacje udzielił zdawkowo. Mam wykonać ponowne USG tuż po miesiączce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...