Skocz do zawartości
Forum

Spóźniony okres ze skrzepami


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem juz w pełnej desperacji, szukam jakis porad gdzie tylko sie da. Wiec tak, w zeszlym miesiacu dostalam okres troche wczensiej niz zwykle, w 24 dniu cyklu (przez ostatnie ponad pół roku chodzil jak w zegarku co 28 dni), w tym miesiacu powinnam go dostac w ten poniedzialek. Dodam, ze jezeli juz dochodzilo do współzycia to zawsze z prezerwatywą, ktora nie spadła ani nie pękła. Okresu w poniedzialek nie było, zrobilam test (13 dni od ostatniego stosunku) - negatywny. Przez kolejne dwa dni zrobilam kolejne dwa testy, rowniez negatywne. W środe zaczelam pić czarna malwe (rzekomo na wywołanie okresu) no i wczoraj myślalam, ze go dostalam, jednak byl on bardzo skapy (w sumie wiedzialam ze ta krew jest tylko dzieki papierowi toaletowemu) w dodatku było w niej bardzo duzo skrzepow, ktorze doslownie ze mnie wypływaly podczas oddawania moczu, bóle mialam typowo okresowe. ;/ Dzisiaj rano byla podobna sytuacja, na chwile obecną wszystko ustało. Żadnych objawow ciazy nie mam, świruje już okropnie, nie mam pojęcia co to może oznaczać. Moze cykl bezowulacyjny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...