Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki po Escapelle


Gość niuniaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niuniaaaaa

witam. jakis czas temu poruszylam watek tabletki escapacelle. wszystko by bylo dobrze gdyby nie to ze od 3 dni spoznia mi sie okres i bola mnie piersi. robilam test ciazowy i wyszedl mi negatywny. zadnego krwawienia nie bylo. co mam w takiej sytuacji robic? malo to od 3 tygodni przytylam 4 kg. prosilabym o porade pania doktor.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 23 lata. Miałam wypadek (pękła prezerwatywa) zażyłam escapelle w 11 dniu cyklu (tj. 22 czerwiec) do tej pory nie pojawiła się miesiączka. 5 dni po zażyciu tabletki były plamienia - trwały kilka dni 4 lub 5. Według moich obliczeń okres spóźnia się aż 16 dni. Jak długo może się jeszcze spóźniać. odkładam wizytę u ginekologa, ponieważ czuje się dobrze. Brak jakichkolwiek dolegliwość. Za kilka dni wyjeżdżam z PL na długo, chciałabym wiedzieć co mogę zrobić, żeby dostać okres już teraz.

Odnośnik do komentarza

Witam. Moja sytuacja wygląda tak. Na początku grudnia tj 4.12 odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Kilka godzin potem wzięłam tabletkę po Ellaone. Do tej pory nie mam miesiączki. Mam nieregularne cykle. Ostatnią miesiączkę miałam 24 listopada. Dziś zrobiłam (11.01) test ciążowy wyszedł negatywny. Dodam, że w kolejnych dwóch cyklach zażyłam ellaone. Czy możliwe, że jestem w ciąży ?Jaka może być przyczyna braku miesiączki ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...