Skocz do zawartości
Forum

Ciąża mamy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Od jakiegoś czasu los polubił robić nam figle. Moja mama mając 40 lat oznajmiła nam, że zaszła w ciąże. Dla nas wszystkich był to szok. Oboje rodzice są przerażeni i wiem, że powinnam być dla nich teraz wsparciem i robię co mogę żeby jakoś im pomóc, ale w głębi serca przeraża mnie 20 lat różnicy między mną a młodszym rodzeństwem. ( mam jeszcze 4 lata młodszą siostrę). Fakt, że jestem w wieku, w którym niedługo sama będę planować własną rodzinę i fakt, że moje dziecko mogłoby mieć o parę lat starszego wujka/ciocie mnie przeraża. Mam wrażenie, że moje dziecko nie miałoby takich prawdziwych dziadków, bo w końcu moi rodzice będą mieli swoje maleństwo. Ale z drugiej strony cieszę się, bo wiem, że gdzieś tam w środku moi rodzice są szczęśliwi, bo w końcu nikt jak bezbronne małe dziecko nie daje tyle szczęścia miejmy nadzieje, że urodzi się zdrowiutkie . Jeśli był/jest ktoś w podobnej sytuacji uprzejmie proszę o przedstawieniu swoich doświadczeń. Wiem, że nie powinnam tak się zachowywać, ale kiedy pojawia się "problem" - (chociaż myślę , że to słowo nie jest tu na miejscu )człowiek nie myśli trzeźwo.

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci tak :) Mój były chłopak miał brata który uczył w szkole do której myśmy chodzili. Różnica wieku to było właśnie coś ponad 20 lat :) Ale moim zdaniem nie masz co się martwić, wiadomo szok, emocje ale na pewno Twoi rodzice będą świetnymi dziadkami, nie zgrzybiałymi, odmłodzonymi :) A wujek czy ciocia w tym samym wieku to skarb, łatwiej bedzie się im dogadać :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...