Skocz do zawartości
Forum

Zatrucie pokarmowe w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

witam,
jestem w 10 tc. niestety przydazylo mi sie zjesc cos poza domem i meczyly mnie i meza mudnosci przez poltora dnia. mezowi na szczescie przeszlo a mnie dopadla straszna biegunka i ostry bol zoladka, tak mocny ze az sie skrecalam. pojechalismy do szpitala na oddzial ginekologiczny. dostalam kroplowke, mase badan. na szczescie alenstwo ma sie dobrze. gorzej ze mna, bo dalej mam bole zoladka, najgorzej jest po jedzeniu. jedynie sucharki z mlekiem nie powoduja bolu. lekarstwa am jeszcze na 3 dni, ale jakos nie czuje zeby pomagalo w takim stopniu jakbym sobie zyczyla.
czy jest jakis sposob na ten bol zoladka?
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dziekuje bardzo za odpowiedzi, dlugo tutaj nikt nie zagladal. po dwukrotnej kontroli u lekarza (tym razem w innym miejscu) i nowych lekarstwach juz mi jedynie lekka niestrawnosc pozostala. chociaz czasem po zjedzeniu np smazonego (np frytki) bardzo boli mnie zoladek. znalazlam sposob na to: nie jesc ego co podraznia.
nigdy nie eksperymentuje z lekami. raczej powiem, ze jestem z tego typu ciazowego, ze z byle powodu ide do lekarza....
pozdrawiam wszystkich i zycze duzo zdrowia
acha: uwazajcie na jedzenie pozadomowe... kto wie co w tym jest tak naprawde.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...