Skocz do zawartości
Forum

Białe grudki w jelitach i ból przy wypróżnianiu u niemowlaka


Gość an...sz

Rekomendowane odpowiedzi

Wita
ja mam takie pytanie ....moj synek kiedy mial miesiac prawie caly czas plakal wszyscy wokol mowili mi ze to kolki ale ja wiedzialam ze to nie sa kolki-ponieaz on nie mial bolu brzuszka o stalych godzinach i ten bol byl tylko przy oddawaniu gazow i oczywiscie kiedy go karmilam to postekiwal- a kiedy mial zrobic kupke wygladalo ze ma zatwardzenie ale kiedy juz zrobil to kupka byla wodnista (taka jak powinna wyglandac.ja karmie go piersia).Wiec bylam znim na usg.lekarz powiedzial ze w jelitach widac biale grudki i dlatego ma problemy z wyproznianiem, zrobiono mu lewatywe,pozniej mialam spokuj przez moze 3 dni ,a pozniej znow to samo ,dostal taki syrop do rozmiekszania tych grudek,Ale teraz moj synek 30 czerwca bedzie mial 5 miesiecy zaczelam mu dawac jedzenie w sloiczkach poniewaz on chce byc przystawiany do piersi co 30 min i moze sie po 5 minut - okolo 4 tyg brzuszek go boli w dzien i w nocy ,w nocy caly czas steka i czasem poplakuje az sobie purtnie .nie wiem co mu mam dawac zeby nie bolal go ten brzuszek.ja tez bym juz chciala wrocic do normalnego jedzenie -czasami nie daje rady i zjem troche czekolady wiem ze nie powinnam ,,,,,wiec co powinnam mu dawac do jedzenie?? czy jak narazie karmic go tylko piersia?? serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim powinnaś udać się z dzieckiem do gastrologa dziecięcego. Po przeprowadzeniu szeregu badań będzie możliwe ustalenie przyczyny dolegliwości. W razie potrzeby lekarz zaproponuje odpowiednią dietę dla dziecka. Przy występujących dolegliwościach ze strony przewodu pokarmowego nie warto eksperymentować z dietą samodzielnie.

Odnośnik do komentarza

nie martw się na zapas. Moje dziecko tez tak mialo. Podczas ssania piersi nagle zaczynala płakać i też czasami tak było, że aż sobie musiała prutnąć. Może malenstwo ma wrażliwe jelitka i trzeba uważać z tym, co dostaje do jedzenia. Mojej przeszło to z czasem, dziś jest zdrową, silną dziewczynką :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...