Skocz do zawartości
Forum

Brak krwawienia i mdłości po samodzielnych próbach usunięcia ciąży


Gość ko...14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Uprawiałam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i na nasze nieszczęście, mimo tego że nie skończył we mnie zaszłam w ciążę. MInęło kilkanaście dni zanim poczułam pierwsze objawy, kupiłam test i okazało się że jestem w ciąży. Nie możemy pozwolić sobie na dziecko, ponieważ nie utzrymalibyśmy go, i niestety w tej sytuacji, zdecydowałam się sama spróbować je usunąć skoczyłam ze schodów i wypiłam dużą ilość alkoholu. Pojawiło się krwawienie, utrzymywało się 4 dni. po łącznie 7 dniach sprawdziłam znów testem czy jestem w ciąży, wynik negatywny. Jednak teraz, po 10 dniach, nie mam krwawienia lecz mdłosći, bóle głowy i brzucha, co to może oznaczać czy jestem nadal w ciąży?? czy test mógł się pomylić??

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Test ciążowy kupiony w aptece nie ma stuprocentowej skuteczności. Zdarzają się wyniki zarówno fałszywie dodatnie jak i fałszywie ujemne. Wypicie dużej ilości alkoholu oraz skakanie ze schodów mogło jedynie poważnie uszkodzić zarodek. Pomijając fakt, iż Twoje działanie było wysoce nierozsądne, powinnaś udać się na kontrolę do ginekologa, który oceni Twój stan zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Nie chce krytykowac tego co zrobilas bo mam nadzieje ze sama rozumiesz ze to bylo niodpowiedzialne, a jesli chodzi o test ciazowy to nie zawsze wynik jest 100 % dokladny, bo moja kolezanka zrobila dwa tsty pod rzad i jeden wynik byl pozytywny a drugi nie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...