Skocz do zawartości
Forum

Bielizna ciążowa


Gość marinaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marinaaaa

Od kilku miesiecy starałam się z narzeczonym o dziecko i sie udało :) niedawno dowiedziałam się że bedę mamą i jestem przeszczęśliwa :)
chciałabym się doradzić mam albo kobiet w ciąży jaką bieliznę powinnam sobie kupić. chodzi mi o biustonosz do karmienia piersia - na co zwracac uwage? i jakie majteczki beda najlepsze jak brzuszek zacznie rosnać?

Odnośnik do komentarza

Ja w ciązy chodziłam w normalnych biustonoszach i majtkach. Tuż przed porodem kupiłam biustonosze do karmienia, panie w sklepach czy na bazarkach doradzają ale najlepiej jeszcze przymierzyć. Rozmiar miseczki najlepiej wziąć wiekszy, bo jak sie pojawi mleczko to biust jeszcze rosnie. A majtki po prostu wygodne, bawełniane :)

Odnośnik do komentarza

ja całą ciążę nosiłam normalną bieliznę tylko nieco większą, żeby nie uciskać brzuszka. Np majtki zamiast S, to L :) a po ciąży do karmienia nosiłam normalne usztywnione biustonosze. Nie noś tych specjalnych do karmienia, bo ci cycki obwisną ;p

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie;)

Jest już wiele marek na rynku polskim, które produkują bieliznę dla kobiet w ciąży, więc jest w czym wybierać;) Nawet pojawia się już bielizna modelująca talię itd.;)
Musi Pani pamiętać o kilku rzeczach kupując bieliznę:
1. Wysoka cena, nie zawsze oznacza wysoką jakość.
2. Proszę przede wszystkich pamiętać aby bielizna była wygodna, nie uciskała Panią.
3. Kolejna ważna rzecz to aby bielizna była przewiewna i miała mało sztucznych dodatków. Najlepiej majtki bawełniane. Zła bielizna nadmierne pocenie się okolic intymnych, zwiększa prawdopodobieństwo infekcji, co nie jest wskazane w ciąży.

Jeżeli chodzi o stanik do karmienia, to myślę że jest jeszcze za wcześnie na kupno. Proszę poczekać do okresu przed porodem, ponieważ jeszcze Pani piersi zwiększą objętość;)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

basiowa ja też miałam wielkie piersi, ale nosiłam zwykłe, po prostu pozyczałam takie usztywnione od mojej mamy, bo ona ogólnie ma większy biust ode mnie :)
na szczęście po karmieniu zostały mi wieksze piersi o rozmiar niż mialam przed ciążą :)

Odnośnik do komentarza

Tak, to prawda figurka była super, bo ważyłam mniej niz przed ciążą i wchodziłam w moje ulubione spodnie :) NIestety po skończeniu karmienia, nawyki częstego jedzenia zostały a tu wydatek energii spadł i to sporo, no i niestety wróciłam do swojej zwykłej wagi. Teraz próbuje ograniczać słodycze ale to jest taaaakie trudne ... :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...