Skocz do zawartości
Forum

Astma oskrzelowa, gronkowiec złocisty a ciąża


Gość ma...k2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam 22lata. od roku staram się z mężem o dziecko i ciągle nic. nie byłam jeszcze u lekarza i nie mam żadnych badań. od 6 lat lecze kaszel rok temu z badań wykazało zapalenie oskrzeli i astme oskrzelową przez cały ten czas leczyłam się antybiotykami i lekami na astme oskrzelową. 3 razy miałam grzybice pochwy której nie mogłam wyleczyć,zrobiono mi badania i z gronkowiec złocistywyników wyszło że mam gronkowca złocistego. a teraz kiedy zdecydowałam się z mężem na dziecko nic nie wychodzi,bardzo boje się iść do lekarza i uslyszeć to co mi powie. czy ja mogę mieć problem z zajśćiem przez to że brałam tyle leków i że miałam takie problemy z grzybicą. bardzo mi zależy na odpowiedzi i co mam teraz robić?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, że stwierdzenie: "bardzo boje się iść do lekarza i usłyszeć to co mi powie" jest bardzo nieodpowiedzialne. Chce Pani zajść w ciążę i powinna Pani pomyśleć o tym, by dziecko, które rozwinie się w Pani macicy miało jak najlepsze warunki. Warto się zatem do tego przygotować. Tym bardziej, że w wywiadzie ma Pani zapalne schorzenia ginekologiczne. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią, zleci badania dodatkowe i odpowie na pytanie jaka jest przyczyna niepowodzeń w zajściu w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...